Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Jim Tailor jelentkezése az LS-AMV-hez

PreiMate

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Mi a neved?
- Máté-
Hány éves vagy?
- 16 -
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
- Hétköznap 2-3 órát, hétvégén 4-5 órát. Ezt mind a frakcióra tudnám szánni! -
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen melyikben?
< A Fine Mta-an voltam a vonatósokknál 3 hónapot, See Mta-an az OMSZ-ben fél évet. >

Miért ezt a frakciót választanád?

< Első sorban, mert imádom az autókat, és mert jó esik az embereknek segíteni. >
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
< Igen, rendelkezem mindkettővel! >
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
< Prei Máté vagyok, 16 éves. Középiskolába járok, informatikát tanulok.

Suli mellett, edzek, amerikai focizok, és hétvégi diák munkát végzek. A számítógép előtt napi 2-3 órát töltök

(Persze ez szünidőben több). Mást nem tudok magamról elmondani. >

IC Rész

Jelentkező neve:
- Jim Tailor -
 Jelentkező születési helye, ideje:
- Los Santos Kórház. 1995.29.29 -
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
- Mary Elizabeth-
 Jelentkező apjának neve:
- Tom Tailor -
 Előző munkahelye(i):
- Postás, árufeltöltő. -
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
- Szerintem a csapatmunka, egy ilyen munkahelyen elengedhetetlen. Mivel számomra is könnyebb

csapatban dolgozni, és megkönnyíti a munkát. De csak ha olyan emberek találhatóak meg benne, akik egyetértenek ezzel.  -
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
- Megszülettem 1995.29.29 A Los Santos-i kórházban, éjjel 22:17-kor. Édesanyám születésemkor meghalt, és apámmal éltem egészen 19 éves koromig,

amikor is elhunyt alkohol mérgezésben. Gyerek korom nem volt a legszebb főleg azért mert édesapám folyamatosan vert. De megpróbáltam az 

iskolába menekülni, ahol mindig örömmel vártam a barátaimat. Miután elvégeztem az általános iskolát, kihagytam egy évet, mivel édesapám kórházba

került munkahelyi baleset miatt. Ezért nem engedték vissza dolgozni, és így én mentem el helyette. 16 évesen először postásnak 2 hónapra, azután pedig árufeltöltőnek.

Eközben telt az idő, én pedig beiratkoztam autószerelő szakra, amit az első év után ott hagytam, mivel nem tetszett. Sok gondolkodás után maradtam

a gimnáziumnál, hogy az érettségit megszerezem, melyet jó, és közepes moduljegyekkel szereztem meg, egy 3 éves képzésben .

Az érettségi megszerzésével, vissza mentem az autószerelő szakra befejezni itt ösztöndíjat kaptam gyakorlatban végzett teljesítményemért.

Így egy szakmával, és egy érettségivel jelentkeztem egy autószerelő műhelybe, melyben két, és fél évig dolgoztam.-

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.