Jump to content

Kovacs Akos jelentkezése az ORFK-ba

akosboss

Ajánlott bejegyzések

u0onbo7efbw1ccneifvi.png

OOC RÉSZ

Mi a neved?

Kovács Ákos

-----------------------

Hány éves vagy?
15.

--------------------------------

Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?

Napi minimum 1-2 órát.De hétvégenként a 2 óra minimum.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen melyikben?

Voltan nagyon sok frakcióban:Illegális szervekben pl.Maffia,banda.Legális szervekben pedig Fbi-os,S.W.A.T.-os illetve rendőr.Emellett szerelő is voltam

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miért ezt a frakciót választanád? Miért szeretnél rendőr lenni?

Szeretem a legális frakciókat illetve nagyon szeretem a rendőr rp-t az üldözést.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen.

-------------------------------------------------

Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )

Kovács Ákos vagyok egy 15 éves fiú.2004 október 23.án születtem és 10.es vagyok (előbb engedtek a szüleim egy évvel iskolába).Hogyha nem tökéletes a helyesirásom az azért van mert lassan 2 éve vagyok román iskolába és magyar mondatot nagyon ritkán irok.Sok hobbim van:Sportolok,rajzolok,gémerkedek,horgászok stb...

-----------------------------------------------------------------------

Hány AJ-d van(képpel bizonyítva)?

Nincs.

https://imgur.com/a/AeZFt0w

--------------------------------------------

Hány bannod van(képpel bizonyítva)?

Nulla.

https://imgur.com/a/AeZFt0w

--------------------------------------------

IC RÉSZ

Jelentkező neve:

Kovacs Akos

-----------------------------

Jelentkező születési helye, ideje:

1990.02.15

---------------------------------------------

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Szabó Renáta

--------------------------------------

Jelentkező apjának neve:

Kovács Nándor

-------------------------

Előző munkahelye(i):

Olajszállitó voltam,most pizzafutár

---------------------------------------------------

Rendelkezel jogosítvánnyal?:

Igen egyértelműen!

------------------------------------------------------

Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat):

Egy ilyen munkában nagyon fontos a csapatmunka illetve az hogy a társunkkal jó kapcsolatot ápoljunk!

Ha nincs jó csapatmunka akkor nincs öszhang,ha nincs öszhang akkor nincs eggyetértés és ez az egész akció elvesztéséhez vezethet.A vezetőkre hallgatni kell.A csapatmunkához én teljes mértékben hozzá fogok járulni.

--------------------------------------------------------------------

Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)

1990.02.15.én születtem meg San Fierroban.A nevem Kovács Ákos lett.3-4 éves koromban kezdtem az óvodát utánna meg az iskolát.Egy csendes gyerek voltam mindig is és emiatt nagyon sokszor bántottak mivel én voltam a sebezhető gyerek.Amint elkezdtem az új sulit(9.et)akkor ez teljesen megváltozott.Egy jó befogadó közösségbe kerültem és emiatt nagyon jól ment a sorsom.Viszont elhanyagoltam a tanulást és iskolát kellett váltsak.Ekkor kerültem egy rendőr iskolába ahol kitanulam a szakmát.Miután befejeztem az iskolát és megkaptam az érteségit elkezdtem dolgozni.Először Olajszállitó voltam majd rendőri karrierbe kezdtem.Egész jól ment de örnagyként otthagytam mert nehéz volt számomra az a nagy nyomás mivel meghalt apám.De most újraszeretném kezdeni ezt az egészet mert elég erősnek érzem magam.Elvégeztem 1-2 nyelvismeretet tehát tudok Angolul,németül,Olaszul és románul a magyar mellett.

Képtalálat a következőre: „magyar rendőrség ”

Edited by akosboss
Elrontottam valamit :(

4DRFSu7.png

Tisztelt jelentkező!

Megkaptuk a jelentkezését, a vezetőség a lap átolvasása után úgy határozott ,hogy jelentkezését elfogadjuk.

((Saját megjegyzés: Várunk a TeamSpeak meghallgatásra az alábbi időpontokon valamelyikén és írd meg prívált üzenet formájában a fórumon hogy melyik lenne számodra megfelelő: 2020.01.27 18:00 vagy 2020.01.28 19:00.))

Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.