Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Joo Attila - Adminisztrátori jelentkezése. (újabban már tapasztalatokkal teli, fejjel, és gondolkodással.)

Ajánlott bejegyzések

Bemutatkozás, hogy jobban megismerjetek.

2006.07.01-én, születtem meg, szeretett községem közelében. Tehát jelenleg, 12 éves vagyok. Joó Attila, becsületes nevem, és jelenleg 6.osztályos tanuló vagyok. Nagyjából, az átlagomról (tanulás terén) azt kell tudni, hogy már 1 éve tartom a 4-es átlagot, melyet továbbra is büszkén szeretnék hordozni, középiskolában is. Szeretek, egy-két sportokat űzni, és végtelenül céltudatos vagyok, természetesen ha valami csalódás ér, akkor majd hogy nem, rá 1 hétre belefogok valamibe, majd újra megpróbálkozom. Már ez a második adminisztrátori jelentkezésem, DE azóta már szuperadminként volt némi tapasztalatom, hisz jelenleg is egy kezdő szerveren, azon pontját részesítem a szerver életében. Már körülbelül, kerítettem nekik 3 normális segítőkész adminisztrátort, és megbízható leadereket is sikeresen kereshettem a frakciókhoz. De ezeken kívül, nem oly régen, kaptam meg szeretett hörcsögömet, melyet minden nap "ápolok" és szeretett felügyelettel védelmezem, és játszadozok vele. Igazából, már ez is egy kis löket számomra, hogy van a napjaimban már így, egy kisebb-nagyobb felelőség tudat is, hisz nekem kell takarítanom, etetnem, és foglalkozni vele, hisz az ÉN hörcsögöm. 12 éves korhoz képest, elég jól tudok konfliktusokat kezelni, és gyors DE helyes íróként is megállom a helyemet, ilyen pályán. Már több órás munkám, van az MTA-ban, hisz mindég van valami kisebb eredményem is, és ezáltal mindég kapok a célomhoz, egy kis löketet mely a Tulajdonosi rang. Tehát, ebből lehetett következtetni is, hogy majd egyszer felnőttebb koromban, nyithassak egy normális, Multi Tehft Auto szervert. Régebben, én is olyan voltam mint a mostani korombeliek, hogy csak a Minecraft, de szerencsére már ezt a "sötét" múltat, egy jó ideje legyőztem. De igazából ennyit kell rólam tudni, java részt.

Eddigi legjobb teljesítményeim, Multi Theft Auton belül.

Maga a játékon belül, jelenleg Taxi főleader vagyok, azon a megemlített szerveren, melyre elég büszke vagyok egyaránt, hisz egy normális közösséget tudtam kovácsonlni, a Taxi Társasághoz. Az eddigi legnagyobb sikerem az volt, hogy a Fly-Mtan sikeresen bekerültem 2 frakcióba is, mely a NAV-volt, és az Autó szerelő, és igazán ott tudhattam meg az rp nehéz fokozatát. És főként, én az MTA-ba ezekre, vagyok a legbüszkébbek. (ezen felül, még a volt WLS-en, voltam az OMSZ-be, Kwik-Fit-be, és az Önkormányzatnál.)

Bebörtönözésem / bannolásom.

Admin jail-be eddig, FK Jumpért voltam, | 150 perc | , NRK miatt egyszer. | 15 perc | és ennyi volt, sajnos UCP képet nem tudok csatolni.

Bannolva, még sosem voltam egy szerverről sem, és ezt szeretném továbbra is így fenntartani. Hisz én a szervereket nem szeretném, trollkodással vagy egyéb szivatásokkal elrontani.

Adminisztrárorok, feladata.

Az adminisztrátor feladata nekem azért egy kicsit egyszerű hisz jelenleg is adminisztrátor vagyok egy másik szerveren, de ez más téma. Elsősorban az a feladata, hogy rendet tartson a szerveren, és kiossza a büntetéseket, a szabálysértésekért. Másodsorban, segítse a játékosokat, és ezáltal maximális játékélményben részesülhessenek. És igazándiból, ennyi a feladata.

Aktivitásom.

Én minden nap, (kivéve ha, elutazásról lenne szó, de akkor azt már előre, jelezném.) 2-3 órát tudnék kiszorítani, a tanulás mellett, és hétvégén főként este felé tudnék 4-5 órát is aktívan "adminkondi".

Csapatmunkáról való, hozzáállásom.

A csapatmunkáról csupáncsak annyi a véleményem, hogy ha a csapatba normális és önzetlen emberek vannak akkor az szupi, de ha nem akkor az egésznek semmi értelme, és az már nem is nevezhető csapatmunkának. De igazából, annyira rossz csapattal még nem találkoztam, tehát főként a normális közösség a lényeg.

Ezért vállasszatok engem.

Azért válasszatok engemet, mivel gyorsan és igazságosan, megoldom a konfliktusokat (mind ezt tapasztalatokkal mondom!) teljesen gyorsan tudok reagálni, minden gyorsan vagy váratlanul érkező, "dolgokra". És még is mért ne választanátok engemet? :D 

Ezért jelentkezem, ide adminisztrátornak.

Azért jelenktezem (ismételten) adminisztrátornak ide, mivel már volt időm ezt kitapasztalni, és nagyon jól esik az, hogy igazságot tudsz "szolgáltatni", és hogy egy normális és igényes, rendbe tartott szerver közösség legyen.

Pozitív / negatív tulajdonságaim. 

Pozitív tulajdonságok: talpraesett, terhelhető, illemtudó, optimista, normális, barátságos, segítőkész.

Negatív tulajdonságok: piszkáló (mértékekkel értve..), visszapofázós, bolondocska, rossz hozzáállással rendelkezem, kis dolgokra nem figyelek, vagy nem veszem észre, és ezálltal néha mások agyára tudok menni. És még, már szinte pofátlanul őszinte vagyok.

Egy kis gondolgodtató mondatocska.

Megérdemelnék, szerintem simán egy esélyt, hisz egy 12 évestől, szerintem ilyen igényes lapot nem kapna senki. NEM EGOISTASÁGBÓL MONDOM, csak sajnos ez a helyzet mostanába. Mivel azért, szerintem még egy felnőttse tudna, magáról negatívokat mondani, és azért sok ember nem szeretné a fél életét és jelenlegi állapotát, egy játék miatt elmondani, de én egy ilyen emberiség vagyok, remélem hogy azért ez a kis mondatocska, hatott valamit, és ezt semmiféleképpen nem azért mondtam, hogy nyálaskodjak és hogy "besirassam" magamat, hisz a kudarcokat is vállalni (tudni) kell.

Edited by Joo Attila

Először is kezdjük a tartalommal, szerintem nagyon szépen összefoglaltál mindent amit lehetet..

Viszont, 15 éves kor a követelmény, nyílván ez mellett még valahogy el lehet tekinteni ha normális vagy.

Idézet

Az adminisztrátor feladata nekem azért egy kicsit egyszerű hisz jelenleg is adminisztrátor vagyok egy másik szerveren, 

Ez kicsit furcsa, ha egy másik szerveren is admin vagy akkor ide miért jelentkeztél?

De ahogy mondtam a lap elég patent, sok sikert azért.

• Köszi 1

• Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Sajnálattal közöljük, hogy a jelentkezését elutasítjuk.

Továbbra is felmerülő problémák a jelentkezési lapban:

• Helyesírással, fogalmazással, és szóhasználattal kapcsolatos nyelvtani hibák sokasága. 
  • Rövid és kevésbé igényesen megfogalmazott gondolatok.
  • Nem felel meg a lapban említett életkor a kiszabott feltételeknek.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.