Jump to content

Delmar Bates - Jelentkezése a Frakcióba

Delmar Bates

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Mi a neved?
- Farkas Béla -
Hány éves vagy?
- 19 -
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
- 2-4 -

Jelenlegi játszott perceid száma:

- 5700 -

Voltál-e már admin jailben és voltál-e már bannolva a szerverről? Csatolj képet az UCPdről!

- https://kepkuldes.com/image/3QyxaR Bannolva egyszer (az itt látható képen minden látszik!)-
Voltál-e már frakcióban? Ha igen melyikben?
- nem.nem voltam -

Miért ezt a frakciót választanád?

-Mert kevés a szerelő a városba,
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
- Igen, Mind kettővel -

Rendelkezel jogosítvánnyal?

-igen rendelkezek-
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
- Farkas Béla a Nevem Erdőkertesen lakok, 19 éves vagyok.

2 Hónapja RP-zek (VALÓS) A NextGameming RP n kezdtem el RP-zni És igazábol itt kedveltem meg az RP-t.

A Hobbiaim közé tartozik a programozás tanulása és szerverek létrehozása, s YouTube karrier építése.

Nem beszélve a terep biciklizésröl, emelet dolgozok jelenleg McDonald's -ban Gödöllőn, általában a konyhában dolgozok  picit fura hogy EO-TF -es meki vagyunk mert így rendelésre készítünk el szendvicseket nem peig egy előre, na de mindegy, ugyanis lassan munkába állok egy informatikai cégnél méghozzá hálózatok ki építése és szervergépek telepítésével fogok foglalkozni.

VPS -szerverek, VPN -szerverek, VOP -szerverek kezelése STB....

IC Rész

Jelentkező neve:
- Delmar Bates -
 Jelentkező születési helye, ideje:
- 1998.01.02 -
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
- Alexandra Bates -
 Jelentkező apjának neve:
- Brandon Bates -
 Előző munkahelye(i):
- Olajfinomító -
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
- A csapatmunka egy olyan erkölcsi érték amely lehetővé teszi hogy a munkatársak megbízzanak egymásba és ne legyen totális káosz. Nem kell felrúgni a kialakított rendszert, mert abbol csak a baj és káosz jöhet ha az ember csapatban dolgozik ügyelnie kell a másik épségére nem szabad gátolni a munkában amit éppen csinál. -

Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)

-Delmar Bates a becses nevem, 21 éves érett férfi vagyok, Születtem Las-Venturas -ban.

A Washington Street -en laktunk, nem azt mondom hogy békés egy környék volt, legfőképpen azért mert sok volt a rablás arra fele és hát minket is kiraboltak párszor, és hát a kocsik sem voltak fényes állapotba és hát volt ameiket már alapjáraton rossz autókat adtak el. Arra  jutottam hogy ahogy kijárom az általános iskolámat elmegyek és kijárom autó szerelőképzőt, így a következő hónapomat már egy költözéssel kezdtem Los-Santos -ba hogy le tehessem az akadémiát.

A költözés sem volt nyugalmas töbször is megpróbáltak kirabolni engem a telefonomat sikerült el lopniuk ezért már telefon nélkül utaztam el a városból.

így mikor megérkeztem kénytelen voltam venni egy másikat. A további napjaimat kemény tanulással folytattam hogy profi autó szerelő lehessek, így el is ment pár év. Mikor letettem a fő vizsgámat akkor keresni kezdtem a környéken Autó szerelő cégeteket és hát a Los-Santos -i  globális cég jutott az eszembe így beadom jelentkezésem.

A cég felé és remélhetőleg nem lessz nagy baj hogy nincs meg az a 150 rongy de majd be tudom fizetni ha kell naponta adok 5 ezer dollárt.  -

Rendelkezel a belépéshez szükséges összeggel?

-Nincs, De a lehető legrövidebb időn belül átnyújtom!-

• 2 weeks later...
  • Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.