Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

admin jelentkezés

Ajánlott bejegyzések

Pár mondat magamról:

Márknak hívnak. 15 éves vagyok. Heves-megyében lakom, kisebb faluban. Lamfalussy iskolába vagyok,ha megtanultam mindent akkor általában mindig csak MTA-zom. Nagyjából 3 és fél éve MTA-zom. Kezdetektől fogva magyar élet MTA-án játszottam. Ott elértem azt a szintet amit akartam, ott nagyon de nagyon sok jó embert megismerhettem. Sok admint megismertem. Sok frakcióban voltam Al-Leader, vagy csak simán frakció tag. Amit most írok ez egy kicsit ki fog térni az MTA világából. Anyukám és Apukám elhagyott "az az eldobott" kiskoromban nagyon sokat jártunk a nagyszüleimmel pszichológushoz, és nagyon sokat voltam pánikbeteg. De hála istennek 13-14 éves koromba már felnőtt fejjel gondolkoztam, és így rájöttem, hogy a nagyszüleim sokkal de sokkal több mindent megadtak/megadnak nekem, de nem nagyon szeretnék kitérni erre a dologra.

Adminisztrátor feladata:?

A feladata nem annyira kevés, amennyinek látják a playerek.
Egy admin-nak meg kell, hogy feleljen a felettesének, vagy akár Fejlesztőnek, vagy akár Tulajdonosnak is. Pontosan azért kell megfelelőnek lenni a felettesével szemben, hogy igen is lássa, hogy ez az Adminisztrátor tudja a dolgát, jól csinálja a feladatát, és segít a játékosoknak. Egy játékossal szemben kedvesnek, hűségesnek kell lennem/lennünk.
Nos, de térjünk az Adminisztrátor feladatára:
-Minden napi Aktivitás
-Beszédkészség
-Helyesírás
-Megértő 
-Türelem
-Gyors és Hibátlan munka

Aktivitásom:

Hétközpan:
-3-4 óra

Hétvégi aktivitásom:
-Akár 5-6 óra

Csapatmunka:

A csapatmunka az én szempontomból nagyon de nagyon fontos, ha nem tartunk össze nem tudunk csapatban dolgozni, és ha nem dolgozunk csapatban akkor nagyon nehéz anélkül végezni a munkánkat. Szerintem. nagyon értelmes és kedves csapatban dolgozni és a feladatomat végezni. Nagyon sok szerveren voltam már frakcióban és Admin is voltam már. Ezért úgy mond minden féle csapatmunkát tapasztaltam már. Nagyon sok tapasztalatom van a csapatmunkáról, és remélem is, hogy ha Tagfelvételt nyerek Admin, akkor egy normális csapatban tudok dolgozni.

Miért pont engem válasszatok:?

Én is ugyan az az ember/gyerek vagyok mint a többi. Senkivel sem kell kivételezni. Én csak ki szeretném itt is mutatni a segítségemet, kedvességemet, barátságomat és még sorolhatnám....  Nagyon szeretnék egy jó közösségbe tartozni, ahol lehet is normálisan végezni a munkámat/dolgomat. Az tényleg nagyon szép ha valaki egy Adminisztrátor egy szerveren, szép és nagyon jó dolog, és gratulálok is nekik.

Tulajdonságaim:

Pozitív:

-Kedves
-Segítőkész
-Gyors megoldó képesség
-Oda figyel a helyesírásra

Negatív:

-Humor
-Kiégés"az az Rage"
-Hülyeség

Referenciái:

Nagyon sok adminisztrátori tapasztalatom van. Sokáig voltam Hunary Lifon és egyaránt See MTA V2-őn Admin. Voltam kisebb szervereken is Admin. 
-HL 4-es Admin
-See 2-ess Admin
-Kisebb szervereken 5-ös Admintól feljebb voltam Adminisztrátor

Köszönöm szépen aki végigolvasta a jelentkezési lapomat! Remélem, hogy elfogja nyerni mindenkinek a tetszését. Írjatok pozitív és negatív dolgokat nem fogok "megsértődni". Így legalább tudom, hogy min kell javítanom.

• 2 weeks later...
  • Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2019.01.02.-én 18:00-kor vagy  2019.01.03.-én 18:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. 

Megjegyzés: Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhat, kérjük jelezzen vissza privát üzenetben, hogy melyik időpontot válassza. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.