Jump to content

Tyrone Yung-D.C Blacks pályázata

Tyrone Yung

Ajánlott bejegyzések

OOC önéletrajz:

Norbertnek hívnak, 18 éves vagyok, Baranyában élek családommal, szüleimmel. Gimnazista vagyok, jövőre végzek és terveim szerint tovább is tanulok mérnökinformatikai ágon.  Több, mint 5 éve vagyok aktív különféle RP szervereken, seemta V2-őn kezdtem el komolyabban játszani. Rengeteg órát töltöttem számtalan szerveren, több illegális/legális frakcióban is szerepet játszottam, néhol nagyobb szerepkörben, néhol kisebb-ben. Imádok Roleplayezni, mivel valósághű szituációkban próbálhatom ki magam a virtuális világban. Emellett persze rengeteg kapcsolatot, barátokat szereztem az évek során. Alapvetően engedékeny, jó vezetőképességű embernek tartom magam, és a különböző frakcióbeli tevékenységeim alapján a visszajelzés is hasonló volt.  Magamról bővebben, viszonylag sok időt töltök a gép előtt (főleg a jelenlegi helyzet végett még többet :D) és nagyrészt mta-zok vagy FiveM-ezek. Ezen kívül rengeteg más játékkal játszom, de arra most nem térnék ki. Nyitott,barátságos embernek vallom magam, de ez néhol eltérhet bizonyos szituációkban. Értelmes, jó ésszel bíró személy vagyok, szóval a hasonló kihívások mint például egy frakció elvezetése nem okoz gondot.

IC önéletrajz:

Tyrone Yung, egy fiatal fekete bőrű férfi 21 éves korában költözött Los Santosba, azzal a céllal, hogy régi életét háta mögött hagyhassa. Los Santos előtt, egy Liberty City melletti kisvárosban született, élte le fiatal éveit. Többször került rendőrségi ügyekbe fegyverkereskedelem, illetve drogkereskedés végett, ennek fő oka családjának anyagi illetve magánéletbeli háttere, a gettóban született ifjú ugyanis gyakran szorult pénzre, és a legelérhetőbb forrás a gettó-élet melegágya, a drogkereskedelem. Egy, a város rivális bandájával lefolyó véres lövöldözés során súlyosan megsebesült barátja, akire szinte testvérként tekintett elhunyt. Ez rádöbbentette arra, hogy ez az élet nem vezet sehova, ezért elhagyta szülővárosát, és elköltözött az USA ellenkező féltekére, Los Santosba. Sajnos viszont a múlt sosem vész el, és LS-ben is hasonló élet várt rá.

Terveim a frakcióval:

Egy újfajta banda behozatala egy sok potenciállal rendelkező szerverre, és egy újfajta élményt, roleplay lehetőséget nyújtani a játékosoknak. Szeretnénk egy rivális bandát behozni a szerverre, amely üzlet alapján kötné meg kapcsolatait, legyen az összefogás vagy rivalizálás. Továbbá szeretnénk egy olyan bandát alapítani, amely nem igényel nagyobb beavatási szertartásokat, bárki csatlakozhatna amennyiben alkalmasnak találjuk. 

Miért engem válasszatok: Rengeteg RP tapasztalattal rendelkezek, aktív vagyok, és megfelelő vezetői képességekkel rendelkezem.
Kiket hoznék a frakcióba: 5 barátomat, akik szintén aktívak a szerveren, illetve további játékosokat TGF formájában.

Tapasztalataim: Mentő leaderség, ORFK alleaderség, illegális banda (Piru) tagság több, hasonló játékostáborral rendelkező szerveren is.

Frakció felépítése

Név:

D.C. Blacks

Rangok: 

• Shotcaller: Leader, a banda feje. Ő a végső döntéshozó, más bandafőkkel ő tárgyal, ő a banda megtestesítője. 1 személy
  • High Council: Alleaderek magas rangú személyek, a leaderrel kiegészítve alkotják a döntéshozó réteget. Feladatuk más bandák tagjaival való nagy jelentőségű üzletek megkötése, tárgyalások biztonságáról való gondoskodás, a leader munkájának segítése. maximum 6 személy
  • Street soldiers: a bandaéletben résztvevő személyek. Kereskedők, testőrök, sofőrök maximum 12 személy
  • Yungens: a fiatal személyek, akik frissen csatlakoztak a bandához. Nem kereskednek, egyszerű, nagyrészt legális feladatok elvégzésében veszik ki részüket a banda életében. nincs meghatározott létszám.

Igényelt autók:

Dodge Coronet 440: 4 db

Chevrolet Impala: 2 db (ez a fakricó növekedésével változhat)

Ford e150: 1 db

Pontiac Firebird: 1 db

Garázst a mapolás területén lévő garázsok egyikére igényelnénk!

Képek az UCP-ről:

https://ibb.co/ck1QNQn
https://ibb.co/Yc8s5nf

mapolás, skinek: https://drive.google.com/open?id=14aVL1xmr7pYWATEM7Bo65I7xJFzz-kWb

Edited by Tyrone Yung
  • Like 1

• Daniel locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.