Jump to content

Kyle W Douglasse adminsegéd jelentkezése.

Ajánlott bejegyzések

JGx1kLN.png
- 16 éves vagyok,Budapest mellett élek,9-.ik osztályt járom ahol karosszéria lakatos szakon szeretnék végezni,rengeteg időt töltök a gép előtt akár napi 10-12 órát is tudnák fentlenni,szabadidőmben motorozok-endúrozok-5 éve játszom az Mtaval ez idő alatt szereztem egy jó rp tudást de természetesen mindenkinek van hibája így nekem is,mindig is szerettem adminkodni és csapatba dolgozni egy jó közösség mellett,volt pár hibám amit sikerült kijavítanom. Egy igazi maximalista vagyok bármit csinálok mindent megpróbálok kimaxolni és a legjobb képességem szerint csinálni ,a szerveren nagy vagyonom nincs mivel most kezdtem el a szervert 1 napja így nemsikerült a leggazdagabb embernek lennem,de amennyit fenntvagyok mindenféleképpen előre fogok törni.-
Xg6yR4y.png
- Az adminsegéd feladata hogy le vegye a nagyobb adminok válláról a terhet segítsen a kezdőknek illetve a kisebb/nagyobb admin társainak. Tanuljon a nagyobb admin társaitól és minden jó tanácsot megfogadjon.-

7o1oqLt.png
- Könnyen felkapom a vizet, olyan esetben ami olyan hogy kihozz a sodrómból, de ez tényleg ritkán fordul elő. -
- Kissé káromkodós típus vagyok, viszont ha játékosokkal szemben tenném, leégne a pofámról a bőr, szóval csak jó haveri társaságban fordul elő, ez a lényeg. -
- Néha, kicsit helytelenül, hibásan írok pár szót. -

- Maximalista vagyok, minden dologba annyit fektettek amennyit csak tudok, legyen akár ez adminsegédi poszt is. -
- Türelmes vagyok, kifejezetten. -
- Ambiciózus. -
bV6fIpx.png
- Nagyon sokat aktív vagyok amint fent említettem akár 10-12 órát is tudok lenni,Megértő és egy nagyon türelmes ember vagyok nagyon jól tudom kezelni a problémákat gyorsan reagálok dolgokra és ügyekre,a megoldóképességem jónak tartóm de természetesen ezt nem csak én döntöm el. -
qWchfTS.png
-Számomra mindig is egy nagyon fontos dolog volt a csapatmunka,egy jó közösségben akár baráti társaságban az ember mindig szívesebben dolgozik,legyenek a csapaton belül egymás között megadva a tisztelet senki se higyje magát többnek mint aki. Emellett amúgy sem szeretek magánakciózni. Szeretném megtalálni mindenkivel a közös pontot amellyel a csapatot csak előrébb juttatom  -
3nnVsY8.png
-Mint már említettem, akár 10-15 órát is fenttudnék tölteni a szerveren, ebből legalább 8 órát szoliznék, felmerül a kérdés hogy ha suli lesz akkor mit csinálok majd? Nos mivel én nem szoktam olyan sokat tanulni ezáltal tengernyi időm lenne iskola mellett is az adminkodásra, és IC-re egyaránt. -
pkJ9tXL.png
-Végszóúl csak annyit szeretnék mondani, hogy nagyon szépen köszönöm hogy elolvastad a lapomat, bár tudom hogy van benne egy pár helyesírási hiba de igyekszem utólag minden javítgatni, de ezeket javítgatni fogom. További szép napot/reggelt/estét :)

Edited by Beni0622

• 2 weeks later...
  • Daniel locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.