Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Proxer Jelentkezése Adminisztrátornak

Ajánlott bejegyzések

PROXER JELENTKEZÉSE ADMINISZTRÁTORNAK

Magamról:

Szép Napot mindenkinek,én Berecz Patrik vagyok,és jelenleg 15 éves,Heves Megyében,élek egy kisebb faluban,Egertől 25 km-re.Egy kis családi házban élek a családommal együtt,én 2004.07.12.születtem reggel 09:00-kor,Az apukám jelenleg  a Heves Megyei Rendőr-főkapitányságnál dolgozik,rendfokozata: r.Zászlós,Szabadidőmben sokat szoktam focizni,Hobby-m közé tartozik,a horgászat is,én jelenleg mentősnek  szeretnék tanulni,jelenleg 2 testvérem van,jelenleg egy kis Lenovo, "PC"-játszok ami,12 GB RAM-al tartozik,ezt ezért írom oda,hogy el áruljam nektek hogy annyira nem "laggolok, alapjáraton egy nyugodt személyiségű ember vagyok,szeretek viccelődni,és szeretek kicsit "hülyülni" is,Én egy 120 feliratkozós csatornával rendelkezem,egészt 2017. videózom, az MTA pályafutásomat 2017.Januárban kezdötött,alighanem már lassan 2 éve RP-zem,Egy kisebb faluban élek,1600 fős emberrel, Sok szerveren megfordultam már, (FlyMTA,FineMTA,Hungary Life MTA) Ezt amit felsoroltam már frakicóban is voltam,nagyobb szerver ahol én már voltam mentős az a SeeMTA LV,SeeMTA V2 ((Képpel bizonyítva)) Szeretek sportolni,Futni,stb.. Facebook alkalmazást használom rendszeresen.. Kicsit az MTA körébe voltam nálam is kihagyások,mint például 3-4 hónapig,mert vagy találtam egy jobb játékot,vagy többet kellet fodítanom az IRL-re.

Magamról (IC): 

Egy szép nyári napon Ryan és édesapja városnézésre mentek. Egy közelebbi városkába Los Santosba. Az édesanyja Ryan nagyon szerette az autókat ennek hála tulajdonosa volt egy Dodge Challenger-nek. Az útjuk összesen 12 órába került. Eléggé sok pénzt költöttek az üzemanyagra és mivel az apa készpénzt vitt csak magával, ezért eléggé szoros helyzetben voltak. A kocsival bejárták az egész várost, kaszinóról autókereskedésbe. Mindent meglátogattak és megtetszett nekik a város. Ryan közel 20 éves volt az édesanyja pedig 40. A városban pár napot eltöltöttek, nagyon megtetszett nekik a hely és igy ez által több barátra is tettek szert. A fiú már bátrabb és helyzetkezelőbb volt ezért az apa megkérte, hogy egy repülőre üljön fel és menjen haza egy kisebb összegű pénzért. A fiú nem fogta szorosra, elhozta az apa teljes bankkártyáját és azt kezdték el használni. Sokszor túlzásba vitték a költekezést, de a fiú tudta kontrollálni a helyzetet. A fiú édesapjának nagyon megtetszett a Fort Carson melletti autókereskedés. Nagyon sokat járt oda és egyre több ott dolgozót ismert meg, elkezdett megbarátkozni az üzlet tulajdonosával akivel annyira jóba lett, hogy munkalehetőséget kapott az üzletben. Az apa folyamatosan termelte a pénzt és napi szinten 12 órákat dolgozott mig a fiú otthoni maszekban javitgatta a barátai autóját hiszen ehhez is értett. A fiú nagy álma volt, hogy egyszer épithessen egy saját autó szervizet. Az édesapa tudta, hogy ez az álom amit megszeretne neki valósitani nem lehetetlen. Apja hamar össze szedte a tőkepénzt amire szüksége volt, hogy fiának megvalósithassa álmát. Sajnos a hely ahol tudhatta üzemeltetni a telepet nem volt adott igy elkezdett kérdezősködni mire az apa főnöke megemlitette, hogy van egy helység az autókereskedéstől nem messze ahol, nyugodtan tudja üzemeltetni a telepet. Igy hát az apa elmondta a jó hirt a fiának és közösen elkezdték megszervezni az egészet. A mai napig szépen virágzik a cég és folyamatos bevételük van. A keresletük akkora lett, hogy vásárolt a fiú 20 darab vontatót dolgozóinak illetve az édesapjával két ugyan olyan Lamborghini-t vettek. A telep annyira hires lett, hogy manapság csak DaddyBoy-nak emlegetik.

Hányszor voltál admin jailben? 

0-szor voltam.  (még nem regisztráltam)

Hányszor voltál banolva?

Nem voltam még bannolva!

Szerinted mi egy adminisztrátor feladata?

Az adminisztrátor feladata az,hogy a szervert,úgymond karbantartsák.Figyeljék a playerek,segítsenek neki,esetleg szankciónálja a szabályszegő playereket.Nagyobb admin rangtól természetesen frakcióügyeket illetve interiorok,és AS ügyeket intézni.Példát is mutasson a playereknek az admin,mivel ha neki mész 200 km/h-val egy falnak és beírod hogy /do kocc,az nem a leg-rpsebb,és nem legjobb példát mutassa a playereknek.Ebben a csipet-csapatban fontos szerintem az összetartás illetve a "érme két oldala",mivel ha nincs összetartás ebben a csapatban akkor szétesik és akkor nem lesz a legjobb munka.Az érme két oldala azért fontos mivel,mind a két "tagot"meg kell hallgatni mivel ha az egyik behazudja hogy ő "PG-zett "a másik azt mondja hogy ő "PG-zett"...Ilyenkor természetesen logot/képet kérünk.Inkább képet kérünk mivel a logot  lehet hamisítani.

• Aktivitási idő.

Napi 5-6 óra.

Mi a véleményed a csapatmunkáról? 

yon jó a hozzáállásom a csapatmunkához és nagyon segítőkéz vagyok,és bárkinek segítek ha kell.Csapatmunkát nagyon szeretem,ha valamit valaki nem ért akkor itt vannak a csapattársak és segítenek.Ugye ahogy mondtam 1 kérdéssel feljebb hogy nekem fontos a csapatmunka hisz ha valamit nem tudok akkor ittvannak a nagyobb adminok és segítenek szivesen.

• Miért pont téged válasszunk?

Azért pont engemet válasszatok mivel megállnám a helyemet ebben az admin csapatban.Mivel voltam már itt adminisztrátor(Roliéknál)Ezért szerintem jól tudják hogy megállnám a helyemet.Az Adminisztrátor parancsokat viszonylag tudom.Az RP szabályokat tudom.

• Miért jelentkeztél adminisztrátornak?

Azért,mert szeretnék valaki lenni ezen a szerveren engemet jobban vonz az Adminkodás mint az IC tevénykedések de természetesen azt is élvezem,szeretném szolgálni ezt a szervert,és szeretném azt ha egy kicsit ennél is jobb legyen a szerver ha én is benne vagyok az Admin Team-be.Tudom magamról hogy tudnám csinálni és ezerrel nyomnám neki a célom ig.Úgy gondolom hogy vagyok elég érett ahoz hogy eltudjam végezni ezt a munkát és megvan a bő tapasztalat amennyi kell egy adminnak.Én régebben mikor elkeztem játszani ezen a szerveren akkor nekem már az elején nagy álmom volt hogy egyszer admin lehessek.Megszeretném adni azt a vezetőségnek hogy Adminisztrátor legyek és hogy minden lehetséges céljukat a szerverrel kapcsolatban megtudjam nekik valósítani!Szeretnék a szerveren jó játékélményt szolgáltatni a játékosoknak,hogy tudják élvezni a Nextgaming szerverét és hogy egy jó időtöltésük legyen a szerveren.A szerveren rengeteget fogok aktív lenni és az időm 90%-át Admin duty-ban tölteném,és úgy gondolom hogy csak gyűlni fognak az Adminként játszott perceim és ezáltal csak haladni fogok felfelé a létrán.Már nagyon szeretnék Adminkodni ami nagy célom volt hogy egyszer itt Admin lehessek és remélem hogy mostmár sikerülni is fog.

• Pozitív tulajdonságok.: (4 minimum)
  • Negatív tulajdonságok.: (4 minimum)

Kezdem a pozitiv tulajdonságaimmal:Segítőkész-Fontos ebben a szerepkörben mivel mindig kell segíteni a playereknek.Tisztelettudó-Mindenkinek meg kell adni a tiszteletett.Figyelmes-Mindig oda figyelek a logokra/képekre.Most jöjjenek a negatív tulajdonságaim:Türelmetlen-Az adminisztrátornak pedig fontos a türelmesség.(Bocsi :( ) Ideges-Nem szeretem ha felidegesitenek mert akkor,úgymond bedurvulok.Természetesen van egy határ.Ha beszólnak akkor én nem hagyom magam.....

• Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2019.07.25.-én 18:00-kor vagy  2019.07.26.-án 18:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. (ts.nextgamingrp.com)

Megjegyzés: Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhatsz, kérjük jelezz vissza privát üzenetben vagy hozzászólásban, hogy melyik időpontot választod. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.