Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Alex Kenway Adminisztrátor jelentkezési lapja

Alex Kenway

Ajánlott bejegyzések

• Magamról: (10-15 mondat minimum) Alexnak hívnak 16 éves vagyok.Most megyek 9. osztályba festő,mázoló, tapétázó szakra. 1x buktam sajna 7. osztályt ismételtem. Nagyon szeretek számítógép elött ülni meg biciklizni.Sok Roleplay szerveren játszottam de mindegyiket megutam mert majdnem mindenhol kifulloztam magam. Győr-Moson-Sopron megyében élek azon bellül Mosonmagyaróvár mellet egy kis faluban.
  • Hányszor voltál admin jailben? Miért, és mennyi időre? Nem voltam egyszer se.
  • Hányszor voltál banolva? Miért és mennyi időre? Nem voltam egyszer se.
  • Szerinted mi egy adminisztrátor feladata? Nos, én úgy vélem hogy egy admin ne a Rangért/Hatalomért legyen admin, sőt ne is azért hogy kiemelkedjen a sima playerektől.Az adminisztrátornak amit tenni-e kell, a játékosok segítségére sietni ha "bajban" vannak, vagy akik Rp képtelenek azokat jailba helyezni.Aztán még az admin feladatköre hogy az Rp-t oktassák, azok számára akik most találtak rá az Rp világára.
  • Aktivitási idő. 3-4 óra abbol 2-3 mat adminkodásra tudok fektetni.
  • Mi a véleményed a csapatmunkáról? Tudok nagyon csapatban dolgozni, csapatban jobban szeretek mert ha olyan dolog van amit nemtudok egyedül elvégezni tudok segítséget kérni.
  • Miért pont téged válasszunk? Sok helyen voltam már admin tudok felelösséges döntéseket hozni az ügyeknél.
  • Miért jelentkeztél adminisztrátornak? Kezdeném azzal, más szervereken játszottam, lusta adminokat, adminsegédeket láttam. Ezért is szeretném hogy ezen a szerveren ez ne következzem be az hogy írnak egy reportot és az adminok mintha megse látnák! Ezért is szeretnék azért hogy a playerek meg legyenek elégedve a szerver adminjaival, ezért is szeretnék én erre a posztra jelenkezni. Sok időt, energiát fektetnék bele az úgynevezett "Munkába" és ezért szerintem igazán alkalmas lennék ide. Szerver szabályokat kívűlről fújom hisz több szerveren voltam admin, moderátor. Szóval tömören: Azért szeretnék admin lenni mert szeretnék segítségre szoruló játékosoknak.
  • Pozitív tulajdonságok.: Megbízható vagyok minden téren, ha valamire megkérnek ne mondjam el, akkor az úgyis lesz!
    Segítőkész vagyok szeretek az embereknek segíteni, mert az kissé boldoggá is tesz! 
  • Negatív tulajdonságok.:Ha a családomat szídják nagyon arra nagyon mérges leszek, de ez nem hat ki az adminisztrátori munkára!
    Nem szeretem ha valaki értetlenkedik!
Edited by Alex Kenway

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.