Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Daniel Rodriguez Jelentkezése Adminsegéd körébe

Ajánlott bejegyzések

• Magamról: Pankotai Szilárd vagyok 14 éves. Esztergomban élek. Van 1-2 kedvenc sportom ezek között kosárlabda. Szabad időmben az mta-val szoktam játszani. 10 évesen kezdtem el mtazni olykor még kukkot nem értettem a játékhoz. De már 12 évesen könnyebb volt a dolgokat megérteni. Mindig is álmom volt egy mta szerver igy hát én is készitettem egy szervert, ami kezdetleges volt és én már annak örültem, hogy egy scriptet betudtam helyezni a szerver tárhelyébe... Erre a szerverre egy youtube hirdetés miatt találtam rá. Az verte fel a figyelmemet, hogy lehet atm-et rabolni és egy csomó olyan dolgot csinálni amit egy sima rp szerveren nem lehet. Amint felléptem a szerverre észre vettem, mikor hivtam egy admint, hogy tiszta segitőkész az admin team.
  • Magamról a játékban: A játékban még nem igazán van elért eredményem, de már készülök nagyobb dolgokat elérni ezen a szerveren. Voltam taxi frakcióban, Las vagos csak nem ezen a szerveren vettem részt ezekben a posztokban. Ezek posztok jót is tartalmaztak, de rosszat is. Vissza kellet vonulnom a Los Vagos frakcióbol mivel nem igazán éreztem úgy, hogy én már azt sokáig akarom csinálni. Igazábol már nem is nagyon mozgatott meg maga a frakció se pedig a szerver. A taxi frakció elég jó dolgokat tartalmazott amik eléggé izgalmassakká is váltak. Volt amikor raboltak, de szerencsémre arra jött egy rendőr és megállitott. Volt mikor azt akarta az a személy, hogy menjünk körbe az egész világon. És én úgy voltam vele, hogy örökké bent maradok... Hát nem igy történtek ezek a dolgok. Mint leirtam már egyszer az a poszt nem igazán mozgatott meg.
  • Hányszor voltál admin jailben? Miért, és mennyi időre? Nem szerepel jail az ucp-ben
  • Hányszor voltál banolva? Miért és mennyi időre?: Egyetlen egy ban sem szerepel az ucp listán.
  • Szerinted mi egy adminisztrátor feladata?: Egy adminisztrátor feladata a szerver rendben tartása és a szerveren játszó személyeknek segitése amelyet, ha nem úgy tesz akkor a rang megvonásra kerülhet a személytől.
  • Aktivitási idő. Én napi 7-8 órát tudok eltölteni a szerveren, ez fix!
  • Mi a véleményed a csapatmunkáról? Szerintem a csapat munka egymás segitéségről és védelmezéséről szolgál árulkodni. Számomra ez egy elég jó és hasznos tevékenység. Ha abbol a pontbol nézzük akkor csomó barátod lehet és megismerkedhetsz új arcokkal.
  • Miért pont téged válasszunk?: Szerintem nem vagyok más mint a többi személy aki jelentkezett erre a posztra. Ha kellene valamit mondani akkor az az, hogy gyorsan válaszolnék és segitenék.
  • Miért jelentkeztél adminisztrátornak? Mert e poszt betöltése engem nagyon érdekel, meg azért mert eléggé izgalmas tevékenység a többi személynek segiteni.
  • Pozitív tulajdonságok.: Segitőkész, Előrelátó, Tisztességtudó, Buzgó.
  • Negatív tulajdonságok.: Szeretek káromkodni, ha felidegesit valaki, Nem igazán tolerálom, ha valaki nem tisztességtudó, Utálom, ha valaki nagyon hangosan üvölt, stb...., Rühellem, ha valaki nem igazságos.

• Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2019.07.27.-én 18:00-kor vagy  2019.07.28.-án 18:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. (ts.nextgamingrp.com)

Megjegyzés: Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhatsz, kérjük jelezz vissza privát üzenetben vagy hozzászólásban, hogy melyik időpontot választod. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.