Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Catie Lisa Szerelő frakció pályázása

CatieLisa

Ajánlott bejegyzések

OutOfCharacter

Bemutatkozás:
Bemutatkozás[[]]:

Szép napot / estét kedves olvasó ! Engem Hódos Attilának hívnak jelenleg 14 éves vagyok. Hajdú-Bihar megyében élek egy kis faluba. Nagyon szeretek biciklizni kosárlabdázni focizni pingpongozni  tennis ezni.Emellett nagyon szeretek persze Multi Theft Auto z ni . órákon mindig figyelek és ennek az eredménye 4es 5 ös jegyek . 3 éve tolom az MTA t ez idő alatt sok szervert megismertem de sajnos már azok is rég bezártak 😭 .  ennek eredményeként sok frakciót vezettem

Miért ezt a frakciót pályázom meg?

mert sok tapasztalatom van ezzel a frakcióval illetve sok más szerveren volt a tulajdonom/ leader voltam

Naponta  hány órát tudnék foglalkozni a frakcióval?

naponta általába hétköznap 3-4 órát  szünetekben akár 8-9 órát is de ha lebetegednék vagy bármi ilyesmi akkor jelezni fogom egyből a szerver  vezetőség felé , illetve a frakciótársaknak

Miért tartom magam alkalmasnak e frakció vezetéséhez?

azért tartom magam alkalmasnak erre mert mint említettem nagyon sok szerveren voltam a tuladonosa/leadere

Mi a Szerelőtársaságok fő feladata?

a fő feladata az hogy a javításra szorult autókat megszerelje , ha egy kocsi totálkáros és autómentésre van szükség az is a szerelőtársaságok feladata.

Milyen rangok lennének?

[1] próbaidős szerelő

[2]újonc szerelő

[3]profi szerelő

[4]veterán szerelő

[5]vontatós

[6]mester vontatós

[7]veterán vontatós

[8]telephelyvezető

[9]igazgatóhelyettes (al leader)

[10]Igazgató (leader)
[11]OOC/Kirúgásra vár

Milyen járművek lennének,milyet szeretnék?

kezdésnek 5 db vontatót szeretnék kérni amiknek az legyen a 

rendszáma hogy RAS-01 RAS-02 RAS-03 RAS-04 RAS-05

színük pedig az alap fehér

In Charachter

Önéletrajz:

Catie Lisa-nak hívnak. 1998-ban születtem egy téli napon.Anyukám, Catie Emma , egy bolt eladója volt.Apukám,Edgard Miller szintén bolti eladóként dolgozott,egy vegyesboltban. Apukámat egy rablás során lelőtték,mikor én 6 éves voltam. Akkor anyukámmal elköltöztünk egy kis családi házba. 2004-ben elkezdtem a LosSantosi Általános Iskolát kisebb-nagyobb sikerekkel.8. évfolyam után,a Gimnáziumban tanultam tovább Informatikus szakmán.Rá 5 évre,2017-ben leballagtam. Akkor 18 éves voltam.Most anyukámnak segítek az új állásában mint piacárus.
Születési Neve: Catie Lisa
Születési Helye/Ideje: 1998.02.04.03:21,LosSantosMedicalCenter.

Anyja Leánykori neve: Catie Emma.
Anyja neve: Catie Emma.
Apja neve: Edgard Miller.
Bejelentett lakcím:blueberry street 15.

Egyéb megjegyzésem:

köszönöm szépen hogy végigolvastad a lapot.

Építő jellegű kritikákat elfogadok.

remélem elnyeri a tetszéseteket és támogatjátok a lapomat

Edited by CatieLisa

• Tulajdonos

Szia, köszönjük pályázatod, de ez a frakció jelenleg nem pályázható. A szerelő frakcióban jelenleg is van tagfelvétel, így nyugodtan jelentkezhetsz, és jó munkával eljuthatsz nagyobb pozíciókig is.

Jelentkezni itt tudsz: https://forum.nextgamingrp.com/forum/41-los-santos-autómentő-vállalat/

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.