Jump to content

Milan Ford pályázata Maffia

Milk19

Ajánlott bejegyzések

Los Ford Maffia

Történet
Los Ford Maffia egy olasz maffia alakult 1990 . 2009-ben már USA-ban, Európa minden táján jelen voltak, úgy mutatják magukat mint egy család. napjainkban tagjai összesen elérik a 10-40 ezres létszámot. Azonban területük védelméért véres háború folyik, ha kell nagyon magas létszámmal rendelkeznek. És mai napig milliókat zsebelnek-be illegális tevékenységekkel ( prostitúció, fegyverkereskedelem, kábítószerkereskedelem, Zsarolás, Rablás ). Többé kifinomultak, zakóba járnak és próbálják nem leleplezni magukat, nem mutassák ki hogy, ők egy szervezet tagjai. Nem szoktak agresszívak lenni. Sokk helyre beszivárognak, (mint pl. rendőrség, parlament, stb. ) és kezükben tartsák az egész várost. Legfőbb riválisai Orosz maffia, és az Német maffia.

Terveim
Egy Clubot szeretnék létre hozni, ahol minden hétvégén bulizhatnak, és a játékosok Rp-t is folytatnának. Azt szeretném ha a frakció nem DM-ről szólna, egy egész roleplay közösséget szeretnék ki alakítani és a frakció tagjai az roleplay élményért lépjenek fel a szervere nem pedig a pénz, lövöldözés ért. Az új tagok Legálisan lesznek a szervezetben, és egy főnök idővel irányítja őket, a tag nem tudhatja hogy illegális tevékenység folyik a frakcióban, idővel tudhat róla ha meg történt a beavatás. Ahogy említettem prostitúció, fegyverkereskedelem, kábítószerkereskedelem, Zsarolás, Rablásban utazunk, de erről nem tudhat senki. Nem hívjuk fel magunkra a figyelmet.

OOC rész
Magamról
Sziasztok engem Milán-nak hívnak és nyáron fogom tölteni a 16-dik életévemet. Ez az első illegális frakció pályázásom. Szeretném a abból a maximumot ki hozni és a legjobbat létre hozni. Én egy nyugodt természetű ember vagyok nem szeretek idegeskedni meg ordibálni. Egy barátomat tudom hozni és vezetni a frakciót. Segítő készek vagyunk segítünk bármiben bárkinek. Van egy kis testvérem akivel nagyon szeretek játszani kint a szabadban vagy itthon a gépnél vagy az xbox-on. Én most ennyit tudtam magamról írni köszönöm hogy végig olvastad.  

Skinek

Edited by Milk19

• Daniel locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.