Jump to content

Anthony Ross jelentkezése a Los Santosi ORFK-ba

Dias Turner

Ajánlott bejegyzések

u0onbo7efbw1ccneifvi.png

OOC RÉSZ

Mi a neved?
< Molnár Bence >

Hány éves vagy?
< 16 >

Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
< 5-6 óra abból 3-4 óra FK-ra >

Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen melyikben?
< Itt a szerveren Crips leader és alapító 1,5-2 hónapig >

Miért ezt a frakciót választanád? Miért szeretnél rendőr lenni?

< Ki szeretném magam próbálni rendőrként, és újabb tapasztalatokat szeretnék szerezni rendőrként. >

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
< természetesen >

Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
< Sziasztok! Bencének hívnak 16. élet évem töltöm. Pápán születtem és jelenleg egy Pápa melletti kis faluban élek családommal, Vaszaron. Az általános iskolát egy pápai iskolában kezdtem, majd elköltözés végett a további éveket Vaszaron töltöttem és ott is fejeztem be. Jelenleg a PSzC Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnázium és Kollégium első éves tanulója vagyok, államháztartási ügyintéző szakon. Az iskolámmal en megvagyok elégedve, megtaláltam a számomra legjobb iskolát, ahol kitudok teljesedni, és azzal foglalkozok ami le is köt engem és érdekel. Több évig is tagja voltam a Pápai Kosárlabda Clubnak, egy olyan csapatban játszottam, amit már családoknak is tekintettem. De sajnos egy térd serülés miatt abbahagytam. Ám azonban, ha az időm engedi néha barátaimmal eljárunk kosarazni. A videójátékok világába 8-9 évesen csöppentem bele. Nagyon sok időm töltöttem el egy két játék végig játszásával, a legtöbbet többször is végig játszottam. Ezek közül a számomra a kedvencek: Need for Speed Carbon, Cobra11, AC 1-4, MoH 1-2 és 11 Limited Edition, CoD 1-2, FarCry 1-2, GTA SA-VC-3-4. Leginkább a GTA-kban találtam meg magamat az open world és fergeteges storyk végett.  >

Hány AJ-d van(képpel bizonyítva)?
< 7 >

Hány bannod van(képpel bizonyítva)?
< 0 >

Screenshot_20200427-020622_Samsung_Inter

*mint a képen látszik, hogy rég volt ügyem az utólsó is egy kibirúlasom miatt volt amit megbántam...

IC Rész

Jelentkező neve:
< Anthony Ross >

Jelentkező születési helye, ideje:
< USA, Texas, Houston 1988.08.17 >

Jelentkező anyjának leánykori neve:
< Margarett Torri >

Jelentkező apjának neve:
< Stuart Ross >

Előző munkahelye(i):

< H&C's Olajszállitó vállalat

Egyéni vállakozásként egy autókereskedés >

Rendelkezel jogosítvánnyal?
< Igen >

Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
< A csapatmunka nélkülőzhetetlen a hatóságokban sőt még a mindennapokban. Egy csapatban szükséges a tisztelet megadása másnak, és az érett gondolkodás, az együtt működés társainkkal és a legfontosabb, higy szervezett legyen az egész!>

Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
< 1988-ban születtem a Texas állam beli Houston városban. Ott is éltem családommal apámmal Stuart Ross-al és édesanyámmal Margarett Torri-val. Egyke gyerek voltam, a helyi általánis iskolában tanultam, majd egy Rendvédelmi Gimnáziumban tanultam tovább. Mit ne mondjak nem voltak egy túl jó tanuló, sőt nem is voltam túl jó magatartású gyerek. Sokszor szegtem meg a szabályokat, a kés éllen pörögtem mindig. Magatartásom ellenére sikerült elvégeznem a gimnáziumot, innen az útam a katonaságba vezetett. Egy normális hazáért önfeláldozó lelkes katona voltam, aki egyből igent bolintott a két éves szolgálatra. Afganisztánban. Sok mindent átéltem, átértékedlödőtt a képem a világgal kapcsoltaban. Amit ott láttam, hogy sokan rettegésben élnek, félnek, hogy bárhol elrabolhatják akár kirabolhatják. Én ilyen világban nem szeretnék élni. Ezérr is jelentkeztem rendőrnek, hogy védjem az ártatlanokat, akik nem tehetnek semmiről.   >

•  
  • Like 2

• Steven locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.