Jump to content

Catie Lisa jelentkezése az LS-AMV hoz

CatieLisa

Ajánlott bejegyzések

Mi a neved?
- Attila de inkább Atis -
Hány éves vagy?
- 14 -
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
- hétköznap 3-4 órát hétvégente szünetekben akár 8-10 órát is -
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen melyikben?
< Igen voltam Sprint city Szerelő Leader 1 évig (aztán bezárt a szerver) Redline 2019.07.04- xxxx.xx.xx >

Miért ezt a frakciót választanád?

< Azért választanám ezt a frakciót mert már nagyon sok helyen voltam szerelő és  >
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
< Igen természetesen >
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
< Üdvözlöm kedves olvasó! Engem Attilának hívnak de jobban szeretem az Atis-t. Jelenleg 14 éves vagyok 4-5 ös tanuló vagyok és voltam mindig is.Hajdú-Bihar megyében élek azon belül Debrecenbe.Mindig is a kedvenc hobby-m volt a biciklizés manapság már azzal járok iskolába.Hétvégente mindig a családdal biciklizni megyünk (persze ha az időjárás is úgy engedi) , ha esik az eső akkor pingpongozni szoktunk. >

IC Rész

Jelentkező neve:
- Catie Lisa -
 Jelentkező születési helye, ideje:
- 1979.06.21. Las Venturas Medical Center -
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
- Catie Emma -
 Jelentkező apjának neve:
- Edgard Miller -
 Előző munkahelye(i):
- Redline Auto Service Las Venturas -
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
- Én mindig is nagyra becsültem a csapatmunkát mert együtt dolgozni jó dolog és nemcsak a munkával leszünk előrébb hanem új emberek gondolkozását is megismerhetjük hogy ők hogy gondolnák az eltervezett munkát megoldani és sokkal gyorsabban leszünk készek mint ha magunk csinálnánk.  -
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
-

Tiszteletem az én nevem Catie lisa és 1979.06.21 én születtem Las venturasba.Egyik nap az ujság lapján láttam reggel hogy lehet magukhoz jelentkezni. Jelenleg 40 éves vagyok és a nagy részét sajnos egyedül kellett töltenem.Apám egy bolti eladóként dolgozott de sajnos lelőtték mikor 6 éves voltam.Minden egyes napon próbáltam mindig segíteni anyukámon amíg 18 éves koromban elhunyt.Sohasem adtam fel ezért Általános iskolát gimnáziumot még az egyetemet is kijártam.Mindig is kiváló eredményeim voltak és ez vezetett el a mai napig. Los Santos-ba 30 évesen költöztem addig a születési helyemen Las Venturas-ba éltem.

Apám neve: Edgard Miller , Anyukám neve: Catie Emma

-

•  

• Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.