Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Wiliem Smitshu adminisztrátornak jelentkezik!

riberki5

Ajánlott bejegyzések

Magamról:Sziasztok engem úgy hívnak hogy Berki Richárd.Egy kis faluban élek családommal.Most megyek tizedikbe.16 éves vagyok. Hobbiaim:Biciklizés,edzés. Szeretek aludni,enni,biciklizni,edzeni,dolgozni enni és a többi. Egy viszahúzódó ember vagyok,makacs és néha lusta. barátságos,jószívű,és bátor.

Magamról a játékban:Voltam mentős frakcióban,Voltam rendőr,Voltam FBI-os. Amire büszke vagyok az az hogy nyertem kaszinóban más szerveren 2 millió dollárt. Voltam egyébként admin is.

Volt egy házam három kocsim és mellette gazdag voltam (és nem gazdag rp-n).

Hányszor voltál admin jailben?: Ha jól tudom egyszer hogy miért? azért mert db-ztem véletlen mert a gyerek kifutott az útra és nem tudtam megállni.  (nem tudok képet csatolni mert nem tudom melyik szerveren voltam és kaptam új számítógépet és nincs a favorit között és nem tudom megnézni és ezen a szerveren akarom kezdeni az egészet) 

Hányszor voltál bannolva?: Nem tudok erről sem de az előbbi kérdésbe kifejtettem hogy miért.

Szerinted mi egy adminisztrátor feladata:Az adminisztrátorok feladata  egyik legfontosabb szerep hogy egy adott konfliktust el tudjon hárítani.Másik fontos szerepe hogy a játékosok érdekében megtudja a tartani a játék élményeit ezért közbe tudjon lépni egy adott helyzetbe/konfliktusba. Bárki bármilyen segítségre szorul  tudjon segíteni bárkinek ne hátráljon meg tudjon hatni az emberekre legyenek bármilyenek is.

Aktivitási idő:Nyári szünetben 7-8 órát. Iskola időben 4-5 órát.

Mi a véleményed a csapatmunkáról?: Igazából őszinte véleményem az hogy csapatmunka nélkül lehetséges hogy nem teljes tudnánk teljesíteni az elénk adott akadályokat a feladatkörünk elvégzése közben.Úgy gondolom mindenféleképpen szükség van a csapatra az egymás közti bizalomra hiszen ha valakivel például egy vitába keveredünk és abban a helyzetben nem sikerül elásni a csatabárdot abban az esetben a csapatmunka és a csapatszellem színvonala a két félt csak lefele fogja húzni Nagyon fontos a mai nap szinte MINDEN helyen a csapatmunka hiszen tudja mindenki mi a dolga senki nem köt bele a másikba így jöhet létre köztünk a precíz munkavégzés.Röviden tömören fogalmazva nem lenne semmi ha nem lenne jelen a csapatban való munkavégzés.

Miért pont téged válasszunk?:Mivel jól kezelem a konfliktusokat és határozott vagyok ,mindig kiállok a magam igazáért.Szerintem elegendő Rp tapasztalattal rendelkezem amivel tudok segíteni a más/kezdő játékosokon. Emellett persze a játszott percek miatt a szerver terén is tudnák segíteni a kezdő játékosokat.

Pozitív tulajdonságok:bátor,jószívű,kedves,barátságos

Negatív tulajdonságok:Lusta Haragtartó Idegesít ha valaki flegmázik

• Merlyn locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.