Jump to content

Lucky D Diaz Jelenkezési Lap.

Lucky D Diaz

Ajánlott bejegyzések

Magamról ---> Üdvözletem! Én egy 22 éves férfi vagyok Kleonnak hívnak és 5-6 éve MTA-val foglalkozom abbol 3-4 évet Adminikodásra fordítottam időmet mivel egy kicsit bele akartam lesni az Adminkodás Életébe és eléggé tetszett nekem szóval a segítségemet most is ennek a szervernek felajánlanám, és úgy gondolom hogy ebben a 3-4 évben sokat fejlődtem,Hobbim ként  néptáncolok mivel én szeretek bele nézni a régebbi hagyományokba és  érdekel is ez engem ezért vagyok ilyen tisztességes az emberek Pozitív tulajdonság rólam --> Tisztességes vagyok,Segítőkész és Illedelmes ember, Negatív tulajdonság rólam --> Kissé feledékeny( Nagyon Nincs Negatív Tulajdonság rólam én mindig a jót próbálom magamból ki hozni )  Ez lennék én.

Magamról ( In Character ) ---> Lucky D Diaz-nak hívnak nem rég érkeztem ebbe a várósba azért pont ebbe a várósba költőztem mivel jó híreket hallottam róla és úgy gondoltam hogy megnézem ezt a váróst azonban már 1 éve Itt lakóm sok embert meg ismertem ebben az 1 Éveben és az lehetséges még rólam tudni Hogy segítőkész vagyok és Tisztességes ember vagyok másokkal szemben a legfőbb vágyam hogy rendőr lehessek a várósban mivel feltudnám ajánlani az én életem mit hogy egy Polgár élete legyen bajban mert inkább én mint a többiek 24 éves vagyok, van 2 Gyermekem és 1 feleségem Las venturasi Kórházban születem meg és Most ide költöztem Los santosba  ez lenne az én életem.

Adminisztrátor feladata ---> Az adminisztrátorok feladata Az nem más mint hogy segítse a játékosoknak a játék élményét hogy jól érezzék magukat a szerveren és egyéb dolgokat Büntetéseket ki ossza a szerveren mivel ezzel meg lehet előzni a NONRP-t

Aktivitás ---> Napi 5-6 Órát tudok aktív lenni mivel a legtöbb időmet a Szervere szeretném  fordítani mivel segíteni szeretném, a Nagyobb adminoknak és a Játékosoknak a Játék élményét és a Nagyobb adminoknak azért szeretném segíteni a munkájukat mivel elégé sokat Dutyiznak és hogy ők is néha tudjanak egy kicsit többet RPzni és ne csak egész nap Adminkodnijük kelljen.

Csapatmunka ---> Úgy gondolom hogy ezen a szerveren a Csapatmunkát nagyon szépen eltudnám képzelni mert ilyen kedves tulajdonosok fejlesztők szuperAdminok csak ezen a szerveren vannak és én is csak a Csapatmunkát szeretném segíteni és sokkal feljebb vinni és minél jobban oda figyelni a csapatmunkára és beszélgetni a többiekkel és minden Meetingen vagy Megbeszélésen,megszeretnék jelenni a többi adminisztrárotal mivel úgy gondolom hogy ez segíti a csapatmunkát hogy a problémákat is megbeszéljük ott.

Miért Engem válasszatok ? ---> Mivel egy megbizható férfi vagyok a Szerveren és úgy gondolom hogy elégé sok tapasztalatom van az Admin életben és itt is megszeretném tapasztalni hogy milyen lehet ebben a közösségben dolgozni.

Miért Szeretnék Adminnak jelenkezni ? ---> Erre is megvan a Legjobb okom azért szeretnék Ide jelenkezni Adminisztrátornak mivel sok új arcot embert fiút megszeretnék ismerni az Admin közösségben és segíteném a közösséget is mivel ha valami probláma van az megtudjuk vele beszélni 4 szem közt.

Köszönet kérés. -----> Köszönöm szépen a lehetőséget hogy én ki tölthetem a lapot és hogy ilyen jó közösségű  Admin Team-ba tudok jelenkezni és hogy egy ilyen kedves tulajdonosokkal és SzuperAdminokkal tudok együtt működni.

Edited by Kleon
  • Like 1

• KrisT locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.