Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Günter Heimerich[Tech] jelentkezése adminnak

Boros

Ajánlott bejegyzések

Magamról

Sziasztok az én nevem Boros Gergely 15 éves vagyok. Szabadidőmben 3dolgot szoktam csinálni. Az egyik, hogy eljárok futni, vagy épp otthon edzek. Nagyjából 6 éve kosárlabdázom. Általában 2 játékkal szokam játszani. Az egyik az MTA a másik pedig NBA 2K 19. Ebben az évben volt a felvételim és sikeresen felvettek z álom gimnáziumomba a Szent István Gimnáziumba ( a Budapestibe).

Szerintem egy eléggé barátkozó típus vagyok.

Magamról a játékban

Az én nevem Günter Heimerich Berlin-ből költöztem ide mivel nem szerettem németországba lakni. Anyukám San Fierro-ba született apukám Dillimore-ban. Emiatt se éreztem magam otthon Berlinben. A városba nemrég érkeztem emiatt, még csak közmunkából élek. Nemsokára szeretnék keresni egy komolyabb állást amiből megélhetek.

Terveim a szerveren: szeretnék egy maffiába csatlakozni és minnél több időt eltölteni ott.

Hányszor voltál admin jailben/bannolva?

Nem voltam még.

Mi az adminisztrátor feladata?

Az adminisztrátornak a szerveren eléggé sok oldalú a feladata megitélésem szerint. Elöször is, ha esetleg nincs fent adminsegéd/RP tanitó akkor neki kell betanítani a kezdő játékosokat. Emellett figyelni kell a város "rendjére". Itt arra gondolok, hogy figyelnie kell a játékosokot, hogy betartják-e a roleplay szabályzatot. Emellett segíteni kell a játékosokat itt arra gondolok PM-ek megválaszolása. Az adminnak, ha úgy adódik adminügyet kell intéznie. Ez abból következhet, hogy 2 vagy több játékos össze veszik az adott RP szituáción.

Aktivitási idő

Napi 5-6 óra minimum

Mi a véleményed a csapatmunkáról?

Szerintem én eléggé jól tudok csapatban dolgozni, ha a többi fél is úgy akarja. Ezt abból gondolom, hogy 6 éve kosárlabdázom és mindig majdnem minden új/régi csapattársal kijöttem. És ugye azt mindenki tudja, hogy a kosárlabda elégg csapatsport és oda eléggé jó csapatmunka kell.

Miért pont téged válasszunk?

Mivel szerintem koromhoz képest, eléggé érett gondolkodásom van ami eléggé segítené az admin feladatom.

Miért jelentkeztél adminisztrátornak?

Mivel a youtube reklámok alapján plusz kisebb játékidő után eléggé megtetszett a szerver.

Pozitív/Negatív tulajdonságok

Pozitív

Érett gondolkodásom van véleményem szerint

Jól dolgozok csapatba

Ismerkedő típus vagyok

Senkit nem beszélek ki a háta mögött megmondom neki ha bajom van vele

Negatív

Párszor könnyen felkapom a vizet és eléggé flegma tudok lenni.

Ha valaki megbánt nagyon eléggé haragtartó tudok lenni

Néha lusta vagyok

Párszor a magam feje után megyek nem érdekel ki mit mond

Edited by OverMine

• Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2019.08.09.-én 19:00-kor vagy  2019.08.10.-én 19:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. (ts.nextgamingrp.com)

Megjegyzés:  Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhatsz, kérjük jelezz vissza privát üzenetben vagy hozzászólásban, hogy melyik időpontot választod. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.