Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Günter Heimerich - German Mafia

Boros

Ajánlott bejegyzések

Bemutatkozás

Sziasztok az én nevem Boros Gergely 15 éves vagyok. Szabadidőmben 3dolgot szoktam csinálni. Az egyik, hogy eljárok futni, vagy épp otthon edzek. Nagyjából 6 éve kosárlabdázom. Általában 2 játékkal szokam játszani. Az egyik az MTA a másik pedig NBA 2K 19. Ebben az évben volt a felvételim és sikeresen felvettek z álom gimnáziumomba a Szent István Gimnáziumba ( a Budapestibe).

Szerintem egy eléggé barátkozó típus vagyok.

Mióta RP-zel?

Nagyjából 2-2.5 éve.

IC önéletrajz

Az én nevem  Günter Heimerich Berlin-ben születtem a helyi kórházban. Anyukám San Fierro-ban, apukám Berlin-ben született. Már gyerek koromban olyan 17-18 évesen be lettem avatva a German Mafia titkaiba. Most 33 évesen azt a feladatot kaptam, hogy terjesszem a maffiát itt Los Santosba és környékén. Mielött Los Santosba jöttem jó pár piszkos munkát végeztünk. A leghíress dolog amit a szervezettel követtem el, hogy kiraboltuk a Spanyol Királyi Pénzverdét, emiatt tudunk most terjeszkedni Los Santos és területére.

Frakció leendő neve

German Mafia

Frakció felépítése

-Rangok-

Munkatárs (Beavatásra vár)

The Made man (Beavatott)
Solider( Régebbi tagok)

Captain (Akiben a főnök teljes mértékben megbízik)

UnderBoss (Al-Leader)

Boss( FőLeader)

Nagyjából magammal együtt 3 leadert terveztem, ha esetleg későbbiekben sokan lennénk akkor emelkedni az Al-Leaderek száma 3-ra. Azért van ilyen kevés rang mivel amég nem vagyunk sokan nem látom több rang értelmét a szervezetben

Céljaim a frakcióval

Eléggé nagy célom van a frakcióval kapcsolatban. Ez több dologban is kimerül. Először is a tagfelvétel részével kezdeném. Szeretném elérni, hogy tudják az emberek, hogy ide nem egyszerüen lehet bekerülni, hanem normális tartalmas lapot kell írniuk. Másodszor is. Szeretném, ha a többi illegális szervezet szó szerint félni tőlünk. Ez azért fontos, mert így sokkal könyebb az illegális üzleteket intézni, mivel a többi szervezet nem fog bezavarni. Emellett szeretnék több féle RP-t csináltatni. Legális részen szeretnék egy Club-ot üzemeltetni. Illegális részen pedig a fegyver árusítás "királyai" szeretnék lenni. Itt arra gondolok, hogy mi áruljuk a legtöbb fegyvert így mi tudnánk szabályozni az árakat. Ne értsen senki félre szeretnék rablás RP-ket is csinálni (pl.:ATM, bolt rablás), de nem szeretném, hogy az egész életünk a rablásból álljon.

Tagfelvétel menete

Először is fórumon meghirdetem a jelentkezést munkatárs pozícióra. A munkatárs lehet Testőr vagy Pultos- e kettő pozícióra lehet jelentkezni. 

Ha ezen túlvannak következik a TS3 meghallgatás.

Ha ezen is sikeresen átmentek jöhet az IC rész( A legfontosabb) amég a frakció indul nem nagyon lesz olyan ember aki nincs beavatva, de miután már többen leszünk nagyjából egy ember 2-3-4 napot lesz munkatárs rangon, de ha ebbe a pár napba nem tetszik az RP-je a leadereknek akkor elbocsátásra fog kerülni a clubból.

Igényelni kívánt frakció járművek

4x BMW M5e60

1x Helicopter

1x Limuzin(a club miatt)

1x Pony

Miért engem válasszatok?

Mivel szerintem érett vagyok erre a feladatra és jól tudnám vezetni a frakciót véleményem szerint.

Milyen tapasztalataid vannak leaderség terén?

Amire büszke vagyok és nem csak kis szerverek(5-10 player) az, hogy Social Gaming amikor még 80-100 player volt átlagba LCN Al-Leader voltam.

Skinek, mapolás képek/videó

Skinek terén nem kérek modok nekem jók az alap GTA SA skinek mivel, nem skin-től lesz a maffia maffia.

ID-k: 111, 112, 125, 126, 223

Mappolás: 

Kép: https://imgur.com/a/NYJSPkb

Letöltő link: https://www.upload.ee/files/10326651/nemethq__2_.rar.html

Edited by OverMine

Szia. Szerintem kissé rövid lett (ahoz képest ,hogy valaki bekerüljön tartalmas lapot kell írjon...). A szerveren ha jártál fent, láthattad,hogy Audi 80 (nem A80) nincs bemodolva. Igy annak a gépkocsibérlésnek értelmét nem látom :(.

Térjünk át az LCN Alleader rangodra a Social Gaming-en. Ott a PD-ben voltam, és csak a gondvolt az LCN-el. De nem csak azzal hanem unblokk az összes illegális frakival.

Én engem nem fogott meg a lapod. Sajnos NEM TÁMOGATOM.

• Tulajdonos

Sajnálattal kell közölnünk, hogy a pályázatod elutasításra került.

Megjegyzés:  Vétettél rengeteg helyesírási hibát, félregépelést. Átolvashattad volna 1-2x a lapod, és kijavíthattad volna. Német maffiában elég érdekesnek tűnnek az angol nevű rangok nekem, ha már német  maffia, utána nézhetnél ezeknek a német neveknek. A skinekkel az a probléma, hogy az alap MTA skineket nagy valószínűséggel átmodoltuk már és ezt a mapolást (bár szép), nem raknánk be.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.