Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Marwin Canwey jelentkezése a bizotság felé

Trevor Smitt

Ajánlott bejegyzések

• OOC RÉSZ

Mi a neved?
    - Kerekes Attila-
    Hány éves vagy?
    - 16-
    Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
    - hétköznap 3 és hétvégén 4 5 orát is-
    Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen melyikben?
    < Fly egy bandában >

Miért ezt a frakciót választanád?

< Nagyon érdekel az ilyen autokal kapcsolatos dolgok és nagyon szivesen dolgoznék ilyen helyen  >
    Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
    < TS igen de mikrofonal sajnos nem>
    Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
    <Sziasztok egy átlagos srác vagyok akki nagyon szeret a gép elöt ülni mikor van egy kis ideje.4 évig hokisztam  de majd abba hagytam. Romániában élek egy kisebb falubban.Ithon egy kisebb gazdaságot vezetönk a szöleimel.Nagyon szeretek a  futni egyik hobbim mostanában a foci let . >

IC Rész

Jelentkező neve:
    - Marwin Canwey -
     Jelentkező születési helye, ideje:
    -1998.11.24 -
     Jelentkező anyjának leánykori neve:
    - Elisabet Luy -
     Jelentkező apjának neve:
    - Marwin Frederico -
     Előző munkahelye(i):
    - Autoszálito-
     Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
    -A véleményem az hogy ha meg bizunk egymásba és segitcséget nyujtunk égymásnak az nagyon jó lehet.A csapatmunka egy nagyon kényes dolog amit csak azok a munkás emberek érthetnek meg akkik szeretik a munkájukat és oda figyelnek ara -
     Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
    - Allulirot Marwin Canwey azal fordulok az önök vezetöségéhez hogy sziveskegyenek beveni az önk keretökbe. Autoszakértö iskolám is van , 2 évig segédmunkáskánt dolgosztam az  országon kivöl. Nagyon szaképzet és jól felszerelt ember vagyok és, helyt tudok állni a munkahelyemen és oda tudok figyelni társaim munkályára is.Én azért iram eszt az Önéletrajzot hogy csatlakozak az önök csapatába . Tiszteletel Marwin Canwey -

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.