Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Bryan Shakur PK-ja Jessica Brooklyn-ra,

weedy

Ajánlott bejegyzések

Szia!

Én nem bírálom a PK-t mivel én nektek már mondtam játékba, hogy IC ügy történt... Alapból a fegyvert bárhol is elő lehet venni ami így szól: 
- Fegyvert bárhol elő lehet venni.
↳(Nincs olyan szabály, hogy forgalmas helyen nem vehető elő a fegyver.)

Na szerintem ami ott történt szerelőtelepnél az teljesen IC ügy.. Tehát az, hogy te és @Connor Harrison bele álltok Jessica-ba mind azért mert kárt tett a kocsitokba és nem fizetett, okés.. De ő ment szerelni majd beálltok mögé, követelitek a pénzt, ő nem akart fizetni szerelőnél, majd 1 triádos társa ott volt meg még 1 haverja ők elakartak küldeni titeket, és Jessica-t megvédeni... Ha ott esetleg lövöldözés is történt úgy gondolom IC mivel, még is csak maffiás, többen voltak 3-man, és beálltok kocsival mögé, ki sem tud menni... Azaz beleálltok IC a csajba..

A másik az, hogy még ölés sem történt, csak animba esett valaki... Én meghallgattam Jessicat és @Connor Harrison-t TS3-man azaz szabolcs, és hát IC ügyre lyukadtam ki.

Ja persze, azért felfedi magát mert forgalmashelyen lőtt? Ne viccelj már.. Ne haragudj de beszéltem nálam nagyobb adminnal IS aki elég tapasztalt ezekben, és Ő is IC ügyre lyukadt ki! Nem tehet meg mindent a maffiás, de akkor nem kell velük kötöszködni.. Ti nem fogadtátok el, hogy nem fizetett, hát ez lett a vége látod? IC ügy, és nem fedi fel ezzel magát.. Még egy civilnél is lehet fegyvert ha ő lövöldöz, akkor felfedi magát? Vagy nem értem..

Annyi történt, hogy nekünk jöttek, ki akartuk fizetni, majd be áll a szerelő cp-be mögé be álltunk, majd mondtuk, hogy fizesse ki. Erre elhangzott IC egy szidás, majd erre fegyvert rántott az Adam Oroszko :

[2020-08-20 12:56:58] [Output] : Connor Harrison mondja: Nekünk jött a kurva
[2020-08-20 12:57:03] [Output] : Oroszko Adam mondja: Szépen beszéljél.
[2020-08-20 12:57:04] [Output] : Bryan Shakur mondja: Nem.
[2020-08-20 12:57:04] [Output] :  * övén/oldalán Desert Eagle Pisztoly található * ((Oroszko Adam))
[2020-08-20 12:57:04] [Output] :  ***Oroszko Adam elővett egy fegyvert (Desert Eagle)

Illetve a jessicca

[2020-08-20 12:57:12] [Output] :  * oldalán/övén egy éles colt 45 található * ((Jessica Brooklyn))
[2020-08-20 12:57:12] [Output] :  ***Jessica Brooklyn elővett egy fegyvert (Colt-45)

Utána egy kis szóváltás után verekedés történt. :

[2020-08-20 12:58:45] [Output] :  ***Oroszko Adam elővett egy fegyvert (Baseball ütő)
[2020-08-20 12:58:45] [Output] :  * Hátán egy Baseballütő található. * ((Oroszko Adam))
[2020-08-20 12:58:47] [Output] :  ***Bryan Shakur elővett egy fegyvert (Baseball ütő)
[2020-08-20 12:58:47] [Output] :  * elővesz/elrak egy baseball ütőt * ((Bryan Shakur))

Utána még egy srác fegyvert vett elő, és valahol itt lőtték animba Szabolcsot. :

[2020-08-20 12:58:52] [Output] :  * az oldalán egy Uzi tipusú gépfegyver található * ((Thomas Peterson))
[2020-08-20 12:58:52] [Output] :  ***Thomas Peterson elővett egy fegyvert (Micro Uzi)

Megjegyzésem szerint, nem elég nyomós indok, forgalmas helyen (blippes/ikonos)

Mivel az RP szituáció megadta a lehetőséget ezekre a történésekre, RP előzmény volt, nem osztok szankciót.

Abban igazad van, hogy nem a legRPsebb az, hogy egy beszólás után egyből animba vernek valakit, viszont a szabályok módot adnak rá, IC ügynek tekintendő.

Z/H

• Laci locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.