Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Cristian_D_Dante adminisztrátornak jelentkezik!

Ajánlott bejegyzések

qvnknjw.png
pde7WNM.png 
qvnknjw.png

Magamról: (20 mondatban)

Hol is kezdjem?
Mészáros Tamásnak hívnak, a MTA közösségben "ismertebb" néven Rapid. 2004.05.20. születtem Budapesten, jelenleg 15 éves vagyok. Egy kicsit magamnak való vagyok, amit elhatározok azt általába végbe is szoktam vinni. Sportszerűen kezdtem el űzni a kézilabdát. Eleinte hobbiként, haverokkal játszottunk, hogy valamivel elüssük az időt, majd időről-időre egy jobban szerettem meg. Van egy öcsém aki 11 éves és van egy nővérem 23 éves, ő már nem él velünk. Édesapám és Édesanyám sajnos 3 éve elválltak. Egy kisebb trauma volt átélni, de mára már stabil vagyok. 2015 Augusztusában szóval 4 éve költöztünk el Budapestről, mivel egy jobb munkalehetőség ígérkezett. Nem nagyon örültem a költözésnek mivel felborította az előző addigi életünket. De szerencsére Sopronban élnek a nagyszüleim így könnyebb volt beilleszkedni. Momentán a Széchenyi István Gimnáziumba járok, idén végeztem a 8. osztályt. Az osztályom egy 6 osztályos nyelvi osztály, melyből már csak 4 évem van hátra. Terveim szerint a BGE-KVIK-n (Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Vendéglátóipair és Idegenforgalmi Kar) szeretnék tovább tanulni Turizmus-Vendéglátás szakon. A 8. osztályos év végi jegyeim nem lettek a legszebbek, idézem "Tamás ezt a bizonyítványt nem a jegyek hanem a sporteredmények miatt kapja." A következő tanévtől kicsit jobban összekéne szednem magam ahoz hogy az álmom valóra váltsam. A MTA-val 4,5 éve játszok eleinte 1 évig csak fun szervereken, majd késöbbiekben egy ismerősöm felhívott egy RP szerverre, akkor nekem még "kínai" volt az egész. Ez idő alatt kisebb betekintést nyertem a HTML világába is mely tudásomat a késöbbiekben is tudtam alkalmazni. A számítógépezés mára nekem hobbi lett, emellett ugye kézilabdázok mint említettem, és amit igazán szeretek az a kerékpározás. Heti 2-3-szor szoktam eljárni tekerni éppen ahogy időm van rá, ezen alkalmakkor 60-70 km-t szoktam tekerni kb. 

qvnknjw.png

Magamról a játékban: (7 mondatban)

A NextGaming fórumjára én már anno Január 17. regisztráltam a szerverre viszont csak Július 26. így csak 30 játszott percem van amit próbálok gyarapítani. Alex (Admin 1) barátom hívott fel egyik éjszaka hogy játszunk egy kicsit. Ebből következik hogy frakcióban sajnos nem voltam még de idővel szeretnék majd jelentkezni. A vagyonom összvissz 432 $ ami semmi. Azonban más szervereken vannak nagyobb eredményeim, ezekközül kiemelném a FlyMTA-s "karierem" csúcs pontját, amikor ugyanis a taxitársaság főleadere lettem ez tavaly decemberben volt, ezen kívül voltam Rendőrségben is Fly-on, OMSZ-ben, Szerelő-be ennyit a legális frakciókról. Illegális frakcióban összvissz 1-be voltam melynek neve a Los German Head Almanlar volt. SocialGamingen Rendőrség főleader, taxi főleader voltam.

qvnknjw.png

Hányszor voltál admin jailben?

Egyszersem
IpqIuaS.pngUFBhwOX.png

qvnknjw.png

Hányszor voltál bannolva?

Egyszersem
UFBhwOX.png

qvnknjw.png

Szerinted mi egy adminisztrátor feladata?

Nos, én úgy vélem hogy az admin ne a rangért vagy hatalomért legyen admin, sőt ne is azért hogy kiemelkedjen a játékosok közül. Az admin feladata a játékosok segítése, akik pedig szabályszegnek őket pedig szankcióban részesíteni. Ezek közt az admin feladatkörébe tartozik az RP oktatás is, azok számára akik most találtak rá az RP világára.

qvnknjw.png

Aktivítási idő:

Napi 4-5 óra

qvnknjw.png

Mi a véleményed a csapatmunkáról?

A csapatmunka szerintem rendkívül fontos, mert anélkül nem lehet jól dolgozni. A legtöbb féle csapatmunkát én tapasztaltam már, de nem mindig volt zökkenőmentes a dolog. Én szeretnék egy csapatban dolgozni.

qvnknjw.png

Miért pont téged válasszunk?

Sok embernek felmerülhet a kérdés, hogy miért pont én? Egy aktív személyiség vagyok és ha elvállalok valamit azt napi szinten legjobb tudásommal, lelkiismeretesen csinálom a valódi életben is így állok hozzá a dolgokhoz. Szeretek embereknek segíteni a problémájukat megoldani. Nagyon sok ember belefogalmazza ezt a dolgot a lapjába valaki ezt komolyan gondolja valaki nem ez mindenképp a szerveren vaó munkájában fog látszódni.

qvnknjw.png

Miért jelentkeztél adminisztrátornak?

Mivel szeretnék segíteni a játékosoknak abban amiben csak tudok teljes erőbedobással. Szeretném levenni részben a terhet a többi admin válláról amennyire csak tudom. Szeretnék egy ütőképes csapatban dolgozni, ahol az embert megbecsülik. 

qvnknjw.png

Pozitív tulajdonságok:

1. Megbízható
2. Segítőkész
3. Megfontolt
4. Türelmes

Negatív tulajdonságok:

1. Kritikus
2. Kíváncsi (Is-is)
3. Beszédes (Is-is)
4. Feledékeny

qvnknjw.png

Megjegyzés

Köszönöm szépen mindenkinek aki elolvasta, remélem tetszett!

Edited by Rapid
-.-

• Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2019.08.09.-én 19:00-kor vagy  2019.08.10.-én 19:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. (ts.nextgamingrp.com)

Megjegyzés:  Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhatsz, kérjük jelezz vissza privát üzenetben vagy hozzászólásban, hogy melyik időpontot választod. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.