Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Barry Travers jelentkezési lapja rendőrnek

Barry Travers

Ajánlott bejegyzések

Mi a neved?
< Válaszod >
Hány éves vagy?
14 éves vagyok
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
Napi 5 órát tudnák fent lenni és mind az 5 órát frakcióra szánnám
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen melyikben?
Nem voltam még soha

Miért ezt a frakciót választanád? Miért szeretnél rendőr lenni?

Nagyon tetszik.Szerintem elég jó szakma.Azért szeretnék rendőr lenni mivel szeretem elkapni azokat akik nem tartsák be a szabályokat és még sok máß
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
A TeamSpeak3-on nem megy a mikrofonom de Discordon tudok beszélni
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
Szeretek focizni,kosarazni,futni,úszni és még sok más.Igazábol egy sportos személy vagyok és nagy koromra is rendőr szeretnék lenni.Jó sok barátom van akikkel minden nap szoktam játszani sokat.Igazábol kosarazást már abbahagytam 6 hónapig jártam aztán meguntam.Focizást most hanyagoltam,de újra akarom kezdeni.Úszni imádok de ebben az évben csak 1x tudtam strandra menni.+ erdélyben élek.

Hány AJ-d van(képpel bizonyítva)?
Kb 2 van,ha jól tudom viszont nincs róla kép.

Hány bannod van(képpel bizonyítva)?

Bannom az nem volt még

IC Rész

Jelentkező neve:
Barry Travers
 Jelentkező születési helye, ideje:
Los Santos,1999
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
Bethany Smith
 Jelentkező apjának neve:
Graves Travers
 Előző munkahelye(i):

Olajfinomító

Rendelkezel jogosítvánnyal?
Igen
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
Szerintem ha van egy csapatod az a legjobb.Ha hívnak mész.Ha hívod öket jönnek.És mindig véditek egymást.Ha van egy csapatod minden könyebb
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
Barry Travers vagyok 21 éves.Van egy Bmw 750-em Profi turbóval.A ladám is megvan viszont már nem jó.Nincs testvérem egyedül vagyok.Az apám alkoholista volt az anyám ott hagyott minket azóta elszöktem és azóta nem talál apám meg.Már kiskorom óta érdekelt engem ez a rendőrös szakma.Nincs sok barátom csak 1-2.Még kiskoromban sok ideig fociztam aztán abbahagytam mivel már nem nagyon érdekelt meg nem is akartam az lenni nagy koromban.Nagyobb koromban 15-17 éves koromban volt egy bmx-em és azzal voltam egész nap és gyakorolgattam vele sok mindent.Úgy szereztem pont ugyanolyan bmx-es barátokat.Aztán 17 éves koromban ott hagytam.Az iskolát elvégeztem úgyni.

• Laci locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.