Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Steven Justin TGF lap.

Steven Justin

Ajánlott bejegyzések

Magamról.:

Szép napot,Vér László a becsületes nevem, 16 életévemben vagyok jelenleg.Kint élek külföldön ezen belül Németországban 8 éve tartózkodom itt.Jelenleg az iskolát is németorzságban végzem, 10. osztályba járok.Középiskolában tanulok a 10.ossztályban.Nyelveket tanulok ezen belül sorolnám a Nemet,Francia és Angol nyelvtanulást.Nem mondhatom magamról,hogy a legjobb tanuló vagyok de ami tőlem kitelik az megteszem ez érdekében.Szabad időmet legtöbbrészt az MTA ra forditom ezen belül a NextGaming re.Régóta szerettem volna már kiprobálni ebben a közösségben az adminkodást,de itt van a lehetőség és én ezen szerertnék fogni!Hobbymnak sorolnám a bicózást,de nagyon szeretek motorozni is! Sikeresen beiratkoztam németül a motorjogsira és hála a jó istennek..gyorsan de biztosan haladok is vele és a sok tanulás meg is hozzta gyümölcsét és hiba mentesen le tettem a vizsgát! Személy szerint jófejnek tartom magam,de ha bunkózik valaki akkor énis bunkózók amit személy szerint tök jogosnak tartok!

IC.:

Hát kb 1-1,5 éve tartozok a szerver játékosai körébe. Kipróbáltam pár frakciót is a szerveren ezen belül:Yakuza,Crips,Piru és jelenleg Triád. Szerveren belül a legjobbnak az RP-ket találom. Nagyon jókat lehet RP-zni! Hát anyagi szempontból nem vagyok a csúcson, de erre van a munka kitalálva. Amikre büszke vagyok, hogy sok jó ember és barátot ismertem meg a szerveren.

AdminJailek.:

a5a6f079e4869c8b77132dc86dcde252.png
https://gyazo.com/a5a6f079e4869c8b77132dc86dcde252

Mivel kezdő voltam nem nagyon tudtam a szabályokat... Most már tisztabána vagyok stílusal és a szabályzatot teljes mértékben ismerem.

BanList.:
https://gyazo.com/7e89007bafbbb043b763891903b66243

Adminisztrátor feladata.:

Véleményem szerint egy admin legfőbb feladata az igazságos és higgadt konfliktuskezelés és a probléma megoldás. Ebbe beletartozik a fórumon lévő Panaszkönyv, vagy IG érkezett reportok elbirálása. Harmadik fontos tényező egy admin feladatánál az, hogy a játékosokat informálja valamilyen szinten, illetve segítsen elhárítani a problémáit az adott játékosnak minden esetben és persze a szabályzat betartatása a játékosokkal. Nem tűrendő ha egy admin kivételezik a haverjaival, ezt sose néztem jó szemmel, ezért nem is tenném. Egy admin legyen higgadt, amennyire csak lehet, legyen igazságos, ne adjon se túl kevés,se túl sok aj-t, meg kell találni az arany középutat, ami az adott helyzetért jár. Az adminok feladatköréhez tartozik még a /név/ub-k elbírálása. Egy admin ne csak büntessen hanem tanítson is!

Aktivitás.:

Napi, 3-4 órát tudok belefektetni a szerverbe.

(Jelenleg 10.000 játszott percel rendelkezem.)

Csapatmunka.:

Számomra a csapatmunka az adott csapat össze tartását jelképezi, ami annyit takar, hogy ennek a csoportnak együtt kell dolgoznia, akár rosszban vannak, akár jóban. Számomra a csapat szellem sokat jelent. Remekül tudok az adott csapathoz alkalmazkodni, illetve együtt dolgozni azzal. És nagyon fontos számomra a csapatban a tisztelet, illetve a csapat munka iránti elkötelezettség.

Miért pont engem.:

Úgy gondolom, hogy elég érett vagyok már erre a feladatra. Érett vagyok, felnőtt ember módjára viselkedem. Barátságos vagyok és nyitott az emberek felé. A konfliktusokat jól tudom kezelni és a legtöbb esetben sikerül is!

Miért jelentkeztem.:

Azért jelentkezem adminisztrátornak, mert szeretnék hozzáadni egy jó nagy pluszt a közösséghez. Szeretném segíteni a játékosokat és be tartatni velük a szabályzatot, elmagyarázni neki mi mire való és hogy miért nem jó valami, ami miatt pl. jailbe kerültek. Szeretném a közösségnek ezt a vonalát is megismerni, illetve összehaverkodni pár emberrel és tartozni egy jó társaságba. És még az is hozzá tartozik, hogy szeretném fenntartani a rendet a szerveren és segíteni mások játékát.

Pozitívum.:

-Gyors írás.

-Helyes írás több nyelven.

-Barátságos.

-Megértő.

Negatívum.:

-Szigorú.

-Őszinte.(Néha túlságosan is.)

-Kármokodás.(Már dolgozom rajta.)

-Nagyképű.(Nem mindenkivel szemben.)

U.i. Remélem tetszett a lapom :) Köszönöm, hogy végig olvastad és kifejtetted véleményed.

Edited by Steven Justin

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2020.09.16.-én 17:00-kor vagy  2020.09.17.-én 17:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. (ts.nextgamingrp.com)

Megjegyzés:  Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhatsz, kérjük jelezz vissza privát üzenetben vagy hozzászólásban, hogy melyik időpontot választod. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot. A szerver szabályzatának tudása kötelező !

• Daniel locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.