Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Steven Justin szolgálatra jelentkezik!

Steven Justin

Ajánlott bejegyzések

u0onbo7efbw1ccneifvi.png

OOC RÉSZ

Mi a neved?
< Vér László >
Hány éves vagy?
< 16 >
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
< 2-3 órát bőven birok teljesíteni. >
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen melyikben?
< Voltam SeeV2 PD,RiseMTA összes frakció,NextGaming:Yakuza,Triád és sok externálon megfordultam leader vagy tag ként. >

Miért ezt a frakciót választanád? Miért szeretnél rendőr lenni?

< Hát nagyon régóta szeretem a rendőrséget és mivel szakmailag is ezt vállaltam  >
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
< Igen >
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
< Szép napot,Vér László a becsületes nevem, 16 életévemben vagyok jelenleg.Kint élek külföldön ezen belül Németországban 8 éve tartózkodom itt.Jelenleg az iskolát is németorzságban végzem, 10. osztályba járok.Középiskolában tanulok a 10.ossztályban.Nyelveket tanulok ezen belül sorolnám a Nemet,Francia és Angol nyelvtanulást.Nem mondhatom magamról,hogy a legjobb tanuló vagyok de ami tőlem kitelik az megteszem ez érdekében.Szabad időmet legtöbbrészt az MTA ra forditom ezen belül a NextGaming re.Régóta szerettem volna már kiprobálni ebben a közösségben az adminkodást,de itt van a lehetőség és én ezen szerertnék fogni!Hobbymnak sorolnám a bicózást,de nagyon szeretek motorozni is! Sikeresen beiratkoztam németül a motorjogsira és hála a jó istennek..gyorsan de biztosan haladok is vele és a sok tanulás meg is hozzta gyümölcsét és hiba mentesen le tettem a vizsgát! Személy szerint jófejnek tartom magam,de ha bunkózik valaki akkor énis bunkózók amit személy szerint tök jogosnak tartok! >

Hány AJ-d van(képpel bizonyítva)?
< https://gyazo.com/a5a6f079e4869c8b77132dc86dcde252

Azóta fejlödtem és mivel itt kezdtem a nagyobb RP-t így nem tudtam sok szabályt azóta mindennel tisztában vagyok. >

Hány bannod van(képpel bizonyítva)?
< https://gyazo.com/7e89007bafbbb043b763891903b66243 >

IC Rész

Jelentkező neve:
< Steven Justin >
 Jelentkező születési helye, ideje:
< Los Santos, 1993.11.16  >
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
< Emilia Shepard >
 Jelentkező apjának neve:
< Steven Joe >
 Előző munkahelye(i):

< Hát a városnak sok munkáit kipróbáltam mindig váltottam őket.>

Rendelkezel jogosítvánnyal?
< Persze már 12 éve. >
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
< Számomra a csapatmunka az adott csapat össze tartását jelképezi, ami annyit takar, hogy ennek a csoportnak együtt kell dolgoznia, akár rosszban vannak, akár jóban. Számomra a csapat szellem sokat jelent. Remekül tudok az adott csapathoz alkalmazkodni, illetve együtt dolgozni azzal. És nagyon fontos számomra a csapatban a tisztelet, illetve a csapat munka iránti elkötelezettség. >
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
< Steven Justin vagyok 1993.11.16 születtem LosSantos-ban.A nap világot 27. évvel ezelőtt láttam meg,az volt a nagy álmuk szüleimnek hogy fiúk legyen, adta isten igy is lett.Gyönörű és egyben egészséges,feleségem 3 éve szülte az egyetlen kisfiam.Azóta 3-an boldogitjuk egymás mindennapjait.Sokat szoktam utazni más országokba,sok országot bejártam már és sok újdonsült dolgokat láttam,vagy tanultam utazásaim során..Egy pár éve hagytam ott az autó versenyzést mert hát már nem az én stilusom, ezt a sportot ha lehet annak nevezni de én inkább hobbynak nevezném,10 évet üztem. >

• Laci locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.