Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Katajev Vlagyiszlav jelentkezik adminnak.

Brian Soprano

Ajánlott bejegyzések

Magamról mesélek pár mondatot:

Ádám-nak hívnak. Jász-Nagykun Szolnok megyében lakom. Februárban töltöm a 17. életévemet. Szeretek a szabadban a haverokkal kosarazni meg biciklizni. Néha eljárok futni, ebből már versenyeztem is amiből szép eredményt értem el. Viszont a sok sport mellett szeretek azért gépezni is, és ha belelendülök sokáig is itt tudok ülni előtte. Nagyon szeretek motorozni, néha ki is járok az erdőbe kicsit túrázni, ez nekem nagyon nagy kikapcsolódás. Nagyon sokszor hallgatok zenét, a zene nekem megnyugvást jelent, van olyan amikor játék közben is kapcsolok zenét. Nagyon sok időt töltök a családommal, hisz a család a legfontosabb. Hétvégenként így nyáron eljárunk a hegyekbe túrázni. Ha a barátaimmal töltöm a hétvégét akkor néha elmegyünk szórakozó helyekre bulizni.

Magamról a játékban:

Az elért eredményeimről szeretnék beszélni a következő mondatokban. Én olajfinomító munkával kezdtem a szerveren foglalkozni, majd ez túl unalmas lett számomra és megírtam a jelentkezési lapomat a szerelőkhöz, amit el is fogadtak. Ott szereltem egy darabig, kicsit megszedtem magam pénzel, vettem egy BMW M6-t. Később a szerelőket ott hagytam, mivel már nem sok motivációm volt felé. Ekkoriban megláttam egy hírdetést hogy egy Orosz cég autószerelőket keres, és mivel én szerelő voltam, ezért még az RP-m is meg volt. Majd ugye beavattak és akkor mondták hogy ez egy Orosz maffia, és így kerültem be hozzájuk, csak az utóbbi időben valamiért eltűntek, ezért nem nagyon tudok kivel RP-zni, így arra a döntésre jutottam hogy (ha) admin leszek.

Admin jailek:

https://imgur.com/H8kObRq

Bannok:

https://imgur.com/ip6AMyO

Adminisztrátor feladata:

Elsősorban egy admin feladata a higgadt és reális igazságosztás, lásd az érme 2 oldala is erre szolgál, hogy mind a két félt meg kell hallgatni és utána kiosztani a megfelelő szankciót szükség esetén. A játékos közösség segítése, bármilyen problémát jeleznek. A szerver rendezett működése is a feladatok közé tartozik. 

Aktivitási idő:

Mivel mi olyan tanításban vagyunk hogy 1 hetet megyek 1 hetet meg itthon vagyok, amikor itthon vagyok akkor elég sokat tudok fent lenni, amikor iskolában vagyok akkor általában ilyen 2 körül érek haza -ez változó az óráim számától függően- és ilyen 9-ig tudok lenni.

Csapatmunkáról a véleményem:

Szerintem egy közösségbe a legfontosabb a csapat munka, mivel ha egy csapat nem összetartó akkor a munka se lesz elvégezve normálisan, én személy szerint elég könnyen megbarátkozok bárkivel és gyorsan megtalálom a közös nevezőt.

Miért pont engem válasszatok:

Én azért gondolom magam jónak ebben a szerepben mivel gyors a megoldóképességem, éretten átlátom a helyzeteket, gyorsan és helyesen tudok írni -persze nekem is becsúsznak hibák, mint szerintem mindenkinek-, és mivel már nem egy szerveren voltam admin és van tapasztalatom benne ezért szerintem meg tudnék itt is felelni.

Miért jelentkeztem admin-nak:

Mivel szeretnék egy új közösséget megismerni, és segíteni a játékosokon bármilyen hibába ütköznek.

4 pozitív tulajdonság:

- Gyors és helyes gépelés

- Higgadt és érett probléma megoldás

- Könnyen barátkozó

- Igazságos

4 negatív tulajdonság:

- Túl jószívű vagyok

- Nehezen lehet meggyőzni dolgokról

- Lehet kicsit visszahúzódóbb vagyok

- Kiváncsiság

Köszönöm hogy elolvastad a lapomat, remélem tetszett, hozzászólásokat szívesen fogadok.

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2020.09.20.-én 16:00-kor vagy  2020.09.21.-én 18:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. (ts.nextgamingrp.com)

Megjegyzés:  Az alábbi időpontokból tetszés szerintválaszthatsz, kérjük jelezz vissza privát üzenetben vagy hozzászólásban, hogy melyik időpontot választod. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot. A szerver szabályzatának tudása kötelező !

• Daniel locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.