Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Ryan Wilson PD-be jelentkezése

Nagy László

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Hogy hívnak?
Hencz Kristóf
Mikor születtél?
2007. szept.
Mondj pár szót az aktivitásodról!

(mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?)
3-4 óra
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen, melyikben?
 (Ezen a szerveren) Piru Bloods, PD, Mara Salvatrucha, OMSZ, Solntsevskaja Bratva 

Miért ezt a frakciót választottad?

Azért, mert ki szeretném próbálni, milyen az új vezetőséggel üldözni a bűnt.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és működő mikrofonnal?

(igen, vagy nem?)
Igen
Mutatkozz be pár mondatban: hobbid, tanulmányaid, érdeklődési köröd, stb.

(minimum 5 teljes mondatban!!)
Sziasztok! Kristóf vagyok. Szeretek kosarazni, focizni,  rengeteg zenét hallgatok. Szabadidőmben RP-zni szoktam (általában Nextgaming-en) és a barátaimmal hülyülni. Hetedikes tanuló vagyok. Általában jó eredményekkel szoktam hazajönni.

Csatolj képet az UCP-dről!

(AJ-k, banjaid, játszott perceid)

<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/ltNZF5f"  ><a href="//imgur.com/a/ltNZF5f">UCP</a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/b1yftLl"  ><a href="//imgur.com/a/b1yftLl">Játszott percek</a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

IC Rész

Jelentkező neve:
Ryan Wilson
 Jelentkező születési helye, ideje:
Los Santos, 1999
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
Nagy Mária
 Jelentkező apjának neve:
Jake Wilson
 Előző munkahelye(i):

úttisztító, farmer segéd, buszsöfőr, olajszállító

Rendelkezel jogosítvánnyal?
igen
 Mit gondol az együttműködésről a kollégák között, milyen szerepe van? (3-4 mondat)

Szerintem az életben nagyon fontos a csapatmunka. A csapatmunka nélkül nem nagyon menne a rendőrség sem.

Sokkal könnyebb úgy dolgozni, hogy mindenki együttműködik/ a csapatmunka résztvevői.

Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)

Los Santos-ban, 1999-ben születtem. Utána kiköltöztem a családommal Magyarországra. Utána visszaköltöztünk Los Santos-ba. Sajnos nem sokkal később le lett lőve anyánk, apánk. Így mi magunkra lettünk hagyva. Először próbáltam megtartani hidegvéremet, de utána nagyon rászoktam a drogokra, italokra. Egy időben sikerült leszoknom és rendőr lettem, de utána is nagyon súlyos problémákkal küszködtem. Szerencsére mára sikerült leszoknom minden káros italról, drogról. Elgondolkoztam azon, hogy rendőrnek kéne menni. Nagyon vonzott ez a munka újból, mert testvéreim is itt dolgoznak, meg amúgy is, miért ne kaphatnám el azokat, akik lelőtték szüleimet vagy ehhez hasonló bűnözők?

• Like 1

• Laci locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.