Jump to content

Lottózót és kaparós sorsjegy

Ajánlott bejegyzések

Sziasztok! Azzal az ötlettel jöttem, hogy lehetne csinálni Lottózót amit minden héten meglehet rakni 5 számmal és vasárnap ki sorsolnák az adminok és a másik ötlettem a kaparós sorsjegy szerintem az is nagyon fain lenne a serveren és szerintem lehetne is szerepe a serveren

• Like 2

• 3 weeks later...

Tippmix: a lottozóba lehetne Tippmixet rakni, amely a magyar, spanyol, olasz,angol (Premier liga) Francia (Ligue 1)..stb...csapatokat tartalmazza. pl meg teszem 2000$-al a Fradi-Vidit, a Real-Ajax-t és a Dortmund-tottanham-t és a szórzókat össze számolja a gép és pl nyeremén 6000$, de ha beírjuk vagy tippeljük a pontos végeredményt, akkor több pénzt 10.000$-30.000$-ig lehetne nyerni és ha mind két csapat szerez gólt és hazai, vagy vendég viszi akkor az 15.000$-40.000$-ig, a lényeg hogy minimum 3 meccset meg kell jelölni... ez is könnyű pénz szerzés, bár persze kell hozzá tapasztalat is, vagy szerencse.....

• Like 1

• 2 years later...

Hozz létre egy felhasználót vagy jelentkezz be, hogy hozzászólhass

Regisztrált felhasználóval kell rendelkezz a hozzászóláshoz.

Felhasználó létrehozása

Regisztrálj be a fórumra, egyszerű!

Új felhasználó létrehozása

Bejelentkezés

Regisztráltál már? Jelentkezz be itt.

Bejelentkezés
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.