Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Frakció létrehozásának a kérvénye. by: Shawn_Firefly

Shawn Firefly

Ajánlott bejegyzések

Kedves Olvasók és Vezetőség!

Ezt a levelet nektek írom,abban a reményben hogy elfogadjátok a Kérvényemet Frakció létrehozásáért...|Los Santos Garage Boys|Ez a frakció egy autós banda lenne.

Mindenféle eventekkel,versenyekkel,autóstalálkozokkal rengeteg RP-vel, autók eladása és vásárlása/üzletelésével foglalkozna.

A banda teljesen egyszerűen épülne fel.

1. Mindenki olyan skin-t használna amilyet csak akar.(Civil Skinek!)

2. Napi szinten szerveren fent tartozkodás.(Megbeszélhető leaderel.)

3. Saját autó használata. Mivel ez egy Autós banda!

4. 3.Figyelmeztetés után nincs könyörgés. A Tag repül.

5. Vontatót kérdés nélkül elkérni TILOS!

Igen.Vontatót. Az egyetlen frakció autó 3db vontató lenne,ha nem probléma.

Rangok:

Rangok felolsztásán sokat gondolkodtam hogy és miként legyenek felolsztva.Hogy hány stúfája legyen,mivel foglalkozhat stb. én valahogy így gondoltam.

• 1) Takarító(Újonc).Mindenki takarítóként dolgozna és a teljesítményétől függve fogoznám fel de akár le is.A takarító dolga annyi lenne csak először hogy RP-zne a HQ-n takarítást,pakolást,autófényezést,autómosást.

• 2) Felszolgáló.Mivel autók eladásával is foglalkoznánk ezért a felszolgálónak annyi dolga lenne hogy a Vendégeket italal és rágcsálni valóval kínálja meg őket.

• 3) Segéd.A segédnek annyi dolga lenne,ha a nála magasabb rangú valamit kér,segítenie kell.Például egy autót vontatni stb.

• 4) Szerelő.Szerelő a megvett autókat nézné át,javítaná meg(RP)

• 5) Behajtó.A behajtó az egy fokozat lenne ahol már saját maga elviheti a vontatot annyi kívételel hogy a Leader/Alleadernek tudomást kell tudnia róla.

• 6) Alleader.Az alleader tagokat vehet fel, illetve rúghat ki,intézhet dolgokat Frakció téren.(De csak szigoruan akkor ha Leader tudomást vett arról amit csinál/csinálni készül!!! különben új Alleader után lesz nézve).

• 7) Leader.A leader a frakció vezetésével dolgozna.

Kisebb rangúak nincsenek bezárva HQ-ra.Ugyanugy a Leader szabhat ki nekik külön feladatokat!

Magamról:

Erik a nevem.16 éves vagyok. 13évet töltöttem/éltem magyarországon.Lassan 4éve tartozkodom németországban pénzügyit tanulva.Holnaptól (08.12) elindul az iskolám újra.VISZONT ez nem tántorít el Leaderkénti feladataimtól.

Napi tartozkodásom a szerveren minimum 2óra lenne.

IC:

Hölgyeim és Uraim. Az én nevem Shawn_Firefly.28Éves férfi vagyok.Los Santosban élek.Sajnos jelenleg levagyok égve de az álmom saját cégem megalapitása.A temperamentumom elég nyugodt.Minden helyzetet nyugodtan kezelem.

HQ:

Frakció HQ-ja egy közepes elkerített hely Los Santosban a repülőtér és Dock-ok mellet.A telken található |-egy raktár(exterior)

|-egy bár

|-kisebb hely lazulásra

|-Kosárlabda placc

|-Frakció Ház

|-6 garázs.(1 garázs/2 Tag)

Egyedien mappolva én magam által!              | imgur.com/a/VgdJmw1

Hogy miért érzem magam leader képesre?/Miért lenne érdemes?

-MTA pályafutásom 1.4es verzió óta létezik.Rengeteg szerveren voltam már frakció tag/leader.

-Szerencsésen mondhatom hogy az összes RP szabályt ismerem kívűlről.

-Normális viselkedésem/nevelésemnek köszönhetően tudom mit jelent az hogy tisztelet és minden helyzetben képes vagyok cselekedni.

-Szerintem egy nagy esély lenne nem csak számomra de a Tagok számára is. Nem csak egy jó kis RP élményel lennénk gazdagobbak,de tudom hogy képesek lennénk egymást magasabb szintre emelni RP kategóriában.

Célom a frakcióval:

A célom a frakcióval az lenne hogy egy jó kis RP közösséget összehozhassunk.Felpezsdíssük az életet picit a szerveren.Mármint lehetőséggel áldnám meg a játékosokat egy úgy mond „családdal” ugyanis szeretnék a frakcióbol egy családias baráti kört kihozni.

Elérhetőségeim:

-Elérhető vagyok minden nap szerveren Shawn_Firefly néven.

-A szerver TeamSpeak3 szerverén is megtalálható vagyok ezen a néven

-Facebook megoldható.

Köszönöm szépen hogy végig olvastad! Remélem tetszik!:)

Válaszotokra szívesen várok.

Shawn_Firefly|~Erik

Edited by Shawn Firefly
Így jobbnak láttam.
  • Like 1

• Tulajdonos

Kedves pályázó! Pályázata elnyerte a vezetőség tetszését, így elfogadásra került!

Megj.: Mivel tetszik az ötlet, tegyünk egy próbát egy TS meghallgatáson. A következő időpont valamelyikén várunk TS-en Peter vagy Steven váróban: 2019.08.19 19:00 vagy 2019.08.20. 19:00

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.