Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Jessica Carter Jelentkezési lap

Jessica_Carter

Ajánlott bejegyzések

c287c4cd5a0df306377c3f6758a2c942.png

Magamról:
2019.04.26. töltöttem be 15. életévemet. Magyarországon, Veszprém megyében élek, egy kis faluban. Most szeptemberben fogom elkezdeni, egy kis városban, Celldömölkön, az Eötvös Lóránd szakgimnázium első évét, Informatikai Rendszerüzemeltető szakmában.  Az Általános iskolát 4-5 jegyek-kel zártam. Informatikai dolgokkal 10 éves korom óta foglalkozom, mely idő alatt megtanultam alap szinten lua, C# és C++ nyelven programozni, Designelni, alap szinten Modellezni. Az MTA San Andreas-ban ezek a tudások segítettek, valami megtanultam mappolni. Szabadidőmben általában fejlesztem informatikai tudásomat, valamint az esetek nagy részében MTA-zok. Hétköznap 4-5 órát, míg hétvégén 6-7 órát szoktam számítógépezni. Szeretek új embereket, közösségeket megismerni, és segíteni más embereken, esetleg megtanítani más embereket arra amit én tudok, viszont a másik személy nem.

Magamról a játékban:

Több MTA szervernél voltam márt admin, fejelsztő, moderátor néhol Tulajdonos(ezeket helyeket nem nevezném meg szerver hírdetés miatt). Körülbelül 5-6 éve MTA-zok mely idő alatt elég jól megismertem az MTA jó és rossz oldalát is. Jelnleg egy Mapper Team-nél dolgozom. NextGaming MTA-n eddig elért eredményeim: 1 verseny, 1 utcai tuningal felszerelt lada. A NextGaming MTA szerverén több mindent el szeretnék érni, pl: ferrari f430, magánbírok, Admin(vagy nagyobb) pózicó betöltése.

IC karakterem-ről:

Egy 19 éves lány, aki nem régiben ért haza az Egyesült Királyságból több év elmúlta után. Apukáját soha nem ismerte. Az anyukája pedig 17 éves korában hunyt el, szívrohamban. Jelenleg próbál illeszkedni az új körülményekhez, történésekhez.

Admin Jail:

Még nem voltam admin jailben.

Ban:

Még nem voltam bannolva.

Adminisztrátor Feladata:

Az Adminisztrátornak hatalmas szerepe van a RolePlay szervereken, mivel ha nem lennének adminisztrátorok, a nonrp, a PG, az MG, a DM stb. folyamatos lenne, és átalakulni a RolePlay szerver elég gyorsan egy Fun szerverré. Valamint az Adminisztrátorok feladata a játékosok segítése ha a játékos nem tud valamit (/pm), a játékosok akár a saját tudtukon kívül követnek el szabályszegéseket, és ezeknek az emberkenk az Admin tud segíteni. Esetleg akik most kezdik a RolePlay-t, és nem tudják hogy mi hol, hogy van a szerveren akkor ezeket a játékosokat megtanítani az alp RP szabályokra, parancsokra, helyekre.

Aktivitási idő:

Hétköznap 3-4 óra

Hétvégén 6-7 óra 

Véleményem a szerver admincsapatáról:

A szerver admin csapata igazán segítőkész, megbízható. Azomban van olyan időszak, mikor több admin is van fent a szerveren 20-30-40 palyer-re, de csak 1-2 admin van szolgálatban, amely azt ereményezi hogy nem tudnak válaszolni a PM-re, és le kell írni 2-3 alkalommal. Valamint mikor egyetlen admin sincs fent a szerveren, pl: ma reggel 7-8 óra felé 15-20 player-re egyetlen amdmin sem volt fent, amely szerintem az adminok létszáma miatt van.

Miért engem válasszanak?:

Mivel, könnyen be tudok illeszkedni a csapatok többségébe, több dologra is oda tudok figyelni, aktív vagyok, mások állítása szerint, a koromhoz képest érett vagyok.

Miért jelentkezem Adminisztrátornak?:

Mivel szeretek az embereken segíteni, szerintem értek az adminisztrátorkodáshoz. Azért mert láttam hogy a szervert a tulajdonosok, fejlesztő, adminisztrátorok komolyan gondolják, és nem azaz összecsapott, berakok egy letöltött modot és megnyitom.

Pozitív Tulajdonságok:

-könnyen be tudok ilesztkedni csapatokba

-Úgy kezelem az embereket, ahogy ők kezelnek engem

Negativ Tulajdonságok:

-Nem szeretem, ha valaki elkezd nem illően viselkezdni(szidkozódni)

-Ami a szívemen, úgy a számon

-Valamennyire optimistának tartom magam

Pozitív és negatív tulajdonságaim egyszerre:

-Ha valami nem tetszik, addig csinálom ameddig tetszeni fog

-Túl sok időt töltök a számítógép előtt, szinte márt függöm, viszont ez segít a tanulásban, ön fejlesztésben

UCP:

2mnmok3bsgvea4rgvnfz.png

• Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2019.08.14.-én 19:00-kor vagy  2019.08.15.-én 19:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. (ts.nextgamingrp.com)

Megjegyzés:  Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhatsz, kérjük jelezz vissza privát üzenetben vagy hozzászólásban, hogy melyik időpontot választod. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.