Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Adminisztrátornak való jelentkezés!

Ray William

Ajánlott bejegyzések

Magamról mesélek 10-15 mondatban:

Sziasztok, Kovács Martinnak hívnak, és Nyíregyházán élek. Voltam már admin kisebb nagyobb szerveren, és eléggé tetszett. Thaiboxolok, és járok versenyekre is, és nagyon szeretem csinálni. Amit ha egyszer elkezdek, azt végigviszem, vagy normálisan megcsinálom, nem hagyom félbe. Szeretem az állatokat, van egy farmunk is. Sokat járok oda szabadidőmben. Van egy jó szamítógépem, és ennek köszönhetően tudok sokat az admin, illetve MTA-s "életemmel" foglalkozni. Elég sokat RP-ztem már, kb 5 éve kezdtem. Az elején voltak nehézségek, de ma már jól megy szerintem. Van egy nagy testvérem, ő is elég sokat RP-zett már. 190cm magas vagyok, és 16éves, szeptemberben fogom tölteni a 17-et. 

Én a játékban:

Elég sok szerveren játszottam már. Voltam PD-ben frakcióleader, OMSZ-ben alleader, szerelőben veterán, és ezekre én büszke vagyok. Mint az előbb is említettem voltam már admin is. Admin 1től 3ig,és voltam Adminsegéd is. Sajnos ahol nagyon sok cuccom volt, és sokat elértem, az a szerver bezárt(Itt voltam admin is).

NEM voltam SE bannolva, SE adminjailban még a szerveren!

Az Adminisztrátor feladata:

Más játékosok segítése, példamutatás, szankció kiosztása szabályszegés esetén, jó közösség kovácsolása.

Aktivitási idő:

Hétköznap: 3-4 óra 

Hétvégén: 4-5 óra

Csapatmunkáról a véleményem:

Szerintem jó dolog, mert ha egy jó közösségbe vagy, akkor tudjátok egymást segíteni, fejleszteni. Én szeretek csapatban dolgozni, szeretek másoktól tanulni, meg azt is szeretem ha tőlem tanulnak.

Miért pont engem válasszatok?

Azért, mert lelkes vagyok, szeretek segíteni embereken, szeretek csapatban dolgozni, jó a problémamegoldó képességem.

Azért jelentkeztem Adminisztrátornak, mert szeretek embereken segíteni, szeretek példát mutatni, és szeretném magam ismét kipróbálni a "szakmában", mivel szeretem csinálni. 

Pozitív tulajdonságok:

Türelmes vagyok

Nem káromkodok

Nem szoktam hazudni

Jó a problémamegoldó készségem

Negatív tulajdonságok:

Túl szókimondó vagyok, mindig (vagy majdnem mindig) kimondom amit gondolok, persze csak a határokon belül, szépen, és nem káromkodva. 

• Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2019.08.14.-én 19:00-kor vagy  2019.08.15.-én 19:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. (ts.nextgamingrp.com)

Megjegyzés:  Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhatsz, kérjük jelezz vissza privát üzenetben vagy hozzászólásban, hogy melyik időpontot választod. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot.

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.