Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Rudolf Auslitz ---> Don

adi0301

Ajánlott bejegyzések

Névtelen-1.png

Panasztevő játékos IC neve:

-Rudolf Auslitz-

Panaszra tett adminisztrátor neve:

-Don-

Panasz oka:

-Barátomnak segítettem volna buktatni fegyverkereskedőket aki Don, és az egyik barátja/frakciótársa volt. Én elmentem kivenni a pénzt az atm-ből "Kihívtam a zsarukat, ez esetben a barátomat" Megtörtént, a barátom úton volt, és Don rám tp-zik hogy mi van nem megyek-e megvenni a fegyvert (Ami teljesen ic ügy). Én erre mondtam, hogy nem mert hívtam volna a barátomat, aki rendőr és lebuktattuk volna. Ő erre azt válaszolta, hogy amúgy is elmentek már onnan(Amit nem tudok elhinni) én meg annyit írtam rá hogy: Persze, na eriggy innen. Ő erre megjutalmozott 30 perc jail-el, ami eléggé unfair. -

Bizonyíték (videó, kép, log):

-Kérésre adok.-

Na szia, a pénzt egy ATM-ből 2 perc kivenni(2 perc úgy hogy oda mész kiveszed, majd visszajössz) és gondolhatod, hogy adtunk már el pár fegyvert és próbálkoztak is páran felnyomni minket úgy mint te.

Pár percnél tovább nem várunk többet, mivel nagyon közel van egy ATM, így sanszos hogy valami ügy miatt nem jössz vissza.

Mindenki ment a saját dolgára, Imran kocsit javíttatni ment, én meg dutyzni. Gondoltam, hogy ha már dutyzok elmegyek és rákérdezek mivan, ha mondtad volna hogy jössz akkor mondom OOC hogy majd máskor lebonyolítjuk. 

Ha vissza gondolsz te mondtad el mit akartál csinálni, én oda mentem megkérdezni hogy most akkor mi lesz, te meg elmondtad hogy az nni-t akartad ránk hívni.

Egy maffiás fegyverkereskedelmet jobb taktikával kellene lebuktatnod, azt te meg nem is tudod, hogy IC a rendőrökkel milyen kapcsolatunk van.

A jailt pedig azért kaptad,  mivel szó szerint paraszt voltál velem és olyanokat mondtál, hogy "eriggy innen" és társait...

Képet csatolok énis szívesen. ( http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=334N_vtelenkkk.png )

Az OOC beszélgetés úgy kezdődött, hogy én ugye odamentem hozzád és kérdeztem hogy akkor mi a helyzet, te ott elkezdted szidalmazni az életet finoman mondva majd megkérdeztem "mert mivan?" és a többit már lehet látni a képen.

• Like 1

Szia! Én voltam a másik szemtanú az ügyből. Előszor is: Honnan tudod hogy épp nálunk volt a fegyver? Miközbe IC meg se kérdezted, hogy mutassátok meg a fegyver(eke)t. Ha ezt kérted volna, akkor még talán el is hiszem, hogy le akarsz buktatni minket. Az egy dolog, hogy fegyvert árultunk, de nem jelenti azt, hogy éppen nálunk volt az a fegyver.

Másodszor: lehet nem is volt nálunk fegyver, úgyhogy ha kihívtad volna a rendőrséget, és motorzással sem találnak semmit, akkor vakriasztás miatt Te kerülsz bajba.

Edited by Imran Zakhaev

• Merlyn locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.