Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Iwan Stanilsaw->Friendzone [Steven]

Kristopher Marquez

Ajánlott bejegyzések

Névtelen-1.png

Panasztevő játékos IC neve:

-Iwan Stanislaw-

Panaszra tett adminisztrátor neve:

-Friendzone-

Panasz oka:

-Ki kickelt azért mert rp-sen oda mentem egy kocsihoz rp-sen kicsomiztam és kirúgot  INDOK:Event közbe nem csomizol ki egy kocsit-

Bizonyíték (videó, kép, log)

-?
[Segítség] Friendzoned (44): Mennyire RP-s amit művelsz ?
BASS ERROR 2 in LoadMedia  path:C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\mods\deathmatch\resources\mta_notifications\files\sounds\5.mp3  3d:0  loop:0
[Kilépés] Thomson Marcus lecsatlakozott a közeledben. ((Kirúgva adminisztrátor vagy a rendszer által) | 36 méter) 
[Kilépés] White Patrik lecsatlakozott a közeledben. (Kilépés | 24 méter) 
[PM - Tőled] Friendzoned (44): rp-sen kicsomiztam báttya
[PM - Tőled] Friendzoned (44): ez non rp?
[PM - Tőled] Friendzoned (44): nem hinném 

Edited by Steven Cravis

Hello !
Szerintem maga az már nem RP-s, hogy míg egy ilyen esemény tart addig az összes kocsihoz odamész, majd jobb klikkelsz neki, hogy megtud zárva van e vagy sem, és ha nyitva van, akkor megutólag lerp-zed, hogy kicsomiztad. IRL nem tennéd meg szerintem...
"ez non rp ? nem hinném" helyett ez RP ? nem hinnémet akartam írni...

Sziasztok, az ügyet én fogom bírálni!

Kedves Iwan, ahogy már azt Friendzoned is említette, hogy egy ilyen eseménynél szerintem te se mennél körbe-körbe és keresnéd hogy melyik jármű van nyitva, miközben logikusan IC sok ember van körülötted úgyanis egy stadinról beszélünk mint helyszín ahol épp egy rendezvény folyik le. Azonban ha ettől el is tekintünk akkor sem RP-s az hogy klikkelgetsz kocsikra majd amelyik kinyílik arra utólag RP-zel, mivel az nem lehetséges. utólag RP nincsen ha a csomagtartó felnyitása már megtörtént.

Tehát az alábbi két indoklás alapján a panaszt JOGTALANNAK ítélem és következmények nélkül zárom.

• Steven locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.