Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Ganton Young Cash

Ajánlott bejegyzések

zg6CX20.png

Los Santon területén nagy hírnévre tett szert a Ganton Young Cash.Az illegális banda 1999-ben alapult meg Yeezy e Cashnek köszönhetően.

A ycash drogkereskedelemmel illetve fegyverkereskedésben utazik.A drogokat maguk termelik a Back o Bayond területein amelyeken nagy a felügyelet.A tagok afroamerikaiak akik sok tetoválást viselnek testükön.Yeezyt a departman elkapta majd életfogytiglanra ítélte a bíróság.

De Yeezy fia Normie nem lazsál,inkább tovább viszi a bandát.Az 1999-ben született srác már rég óta várja hogy egy bandát vezethessen.

Már ilyen idősen sok tapasztalatot szerzett az illegális életben.Amíg faterja a bandát vezette addig Normie egyedül volt.17 évesen egy kisebb hotelben lakott ahol a tetőtéren kokaint termesztett.De a srác már fegyverre is tett szert így ha olyan eset volt akkor már megvolt az önvédelmi eszköze ami szinte mindig egy Tec-9 volt.A fiú már pár barátjával úgymond gangelt a város fiatalabb negyedében ,ahol mindenki ismerte őket.Sokan keresték a fiút hogy segítsen nekik termelni a drogot és segítsen fegyvert szerezni ,de a titkát soha sem árulta el senkinek.

00W4hKf.png

Képtalálat a következÅre: â21 savage avatarâ

Name:Normie Y Cash

Birthday:1999.07.28

Birthplace:Los Santos

Gang name:Reggae

Father' name:Yeezy E Cash

Mother's name:Unknown

History:Normie Y Cash azaz Reggae 1999 Július 28.-án született Los Santosban.Illegális témákban foglalkozik a srác és nagyon sokan ismerik.Faterja ,Yeezy E Cash is illegális dolgokban utazott és nagy hírnévre tett szert a Ganton Young Cash bandája miatt.Mivel BigCash-t elkapta a departman így már csak Reggae vezetheti a bandát.Yeezy egy levelet hagyott a telep egyik házában ,amin az állt hogy "Normie rád bízom a Young Cashet és te óvatosabban járj mint én.-Yeezy".A srácnak nem ez az első bandája mivel a High Schoolban ő volt a legismertebb diák így nem volt nehéz összeszednie egy bandát.A bandával már drogot termelt és fegyvert készíttetett.Mindezek a Fierro Motel tetőterén folyt le semmiféle nyilvánosság nélkül.A 20 éves srác már ismételten termeszti a drogot de most Clark Scatch spanjával és egy Drog Farmon Blueberryben.

egt2GH6.png

Young Member - Legújabb tag aki még nincs beavatva

Member - Egyszerű tag aki már be van avatva

Drog Dealer - A díler a drogok beszerzője

Little 'boss' cash - Az alleader aki minden tagnak parancsol ,kivéve a főleadert

Big 'boss' cash - A főleader ,aki mindenkinek dirigál.

11Jbigk.png

-Egy 'pacek' közösséget hozzak össze ahol minden a rendjén megy.

-Olyan bandát igyekszek összehozni amelyben minden tag érti a bandarp-t.

-Napi szintű rp-zés a frakció közösségében.(Tehát ha van 10 tag akkor ne csak 3 rp-zzen)

-Egy drogfarmot szeretnék kialakítani

-Próbálok majd arra törekedni hogy a bandaháború is rp-s körökön belül történjen.

rsmwBUj.png

Sziasztok.Dániel vagyok becenevemen lupY.Egy 15 éves srác vagyok heves megyéből.Hobbim a labdarúgás illetve a kosárlabdázás.De persze ezek mellett számítógépemet is rendszeresen használom.Azon belül a MultiTheftAuto-val játszom már lassan 3 éve.A pályafutásom egy nagyobb szerveren kezdtem ,viszont nem ott tanultam meg rp-zni.Pontosabban 2 éve rp-zek MTA-n.Általában az illegális frakciók fogják meg az érdeklődési köreimet.Nem az első alkalom lenne azt hogy én egy bandát vezetek ,mivel már-e szinten magas a tapasztalatom.

0DCgYls.png

Ahogy már korábbi sorokban leírtam ,tapasztalt vagyok a bandák vezetése terén.

Aktív vagyok (napi 10-12 óra)

2 éve roleplay szervereken játszom.

Értelmes vagyok a koromhoz képest ,legalább is ezt mondják.

Ki vannak tűzve konkrét kritériumok számomra.

Szigorúan veszem a kikötéseim.

BKtwsx1.png

Kapcsolódó kép

Frakció HQ.

• Like 1

• Tulajdonos

Kedves pályázó! Pályázata elnyerte a vezetőség tetszését, így elfogadásra került!

Megj.: Igaz, hogy skineket nem mellékeltél, de szépen összeírtad a dolgokat, megtetszett a pályázat, ezért 2019.08.13-án 19:00 órakor vagy 2019.08.14-én 19:00 órakor várjuk egy megbeszélésre Teamspeak 3 szerverünkre!

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.