Jump to content

Thomas James Adminisztártornak való jelentkezése.

leventehun

Ajánlott bejegyzések

• Magamról: (10-15 mondat minimum) Itt pár mondatban taglald azt, hogy mit kell rólad tudnunk. Honnan jöttél, ki vagy, milyenek a tanulmányaid stb.
  • Sziasztok Levi vagyok 15 éves. Igazából Gta V Rpből jöttem de kb. 3-4 évet Mtáztam is. Igazából szerintem egy jó fej és segítőkész vagyok megértő. Sok szerveren játszottam már de ez nekem nagyon tetszik sőt régebben voltam már admin is ezért van egy kis tapasztalatom is.
  • Magamról a játékban: (5-10 mondat minimum) Itt a játékban elért eredményeidre vagyunk kíváncsiak. Milyen posztokat töltöttél be idáig frakciók életében.  Milyen IC dolgokkal büszkélkedhetsz a szerveren. Akár ezen, vagy másik szerveren.
  • Thomas Jackson-nak hívnak pár napja jöttem a városba egy új életet kezdeni. Most 34 éves vagyok. Most munkával töltöm a legtöbb időmet. Most egy Autót szeretnék vásárolni ezért arra gyűjtöm a pénzt. Ebben az új városban nagyon jól érzem magam.

• Hányszor voltál admin jailben? Miért, és mennyi időre? Csatolj képet az UCP-dről!
  • https://ibb.co/5rGHkM9 egyszersem 
  • Hányszor voltál banolva? Miért és mennyi időre? Csatolj képet az UCP-dről!
  • https://ibb.co/5rGHkM9 egyszersem
  • Szerinted mi egy adminisztrátor feladata?: Alaposan fejtsd ki.
  • Első sorban is az hogy probálja az olyan embereket ki szűrni akik nem tartják be a szabályzatot/szabályokat. Persze egyrészt az is hogy ki menjen reportokra segítsen a játékosokon ha valami olyan történt. 
  • Aktivitási idő.
  • 3-4 óra de ez változó de inkább nyári szünetben tudnék többet is lenni akár.
  • Mi a véleményed a csapatmunkáról? Alaposan fejtsd ki                                                                                                                                                                                                 
  • Csapat munkáról az összetartásról szól.  Mindenki elosztja a munkát egymást között és közösen próbálják megoldani a feladatokat.      
  • Miért pont téged válasszunk?
  • Mivel szerintem alkalmas lennék erre a pozícióra és mivel voltam már admin ezért is. És segítőkész vagyok hamar válaszolok gyors vagyok. 
  • Miért jelentkeztél adminisztrátornak?
  • Mivel eddigi tapasztalataim alapján jó közösség és maga szerver is rendkívül tetszik nekem.
  • Pozitív tulajdonságok.: (4 minimum)
  • -segítőkész
  • -gyors
  • -Türelmes
  • -elfogadom a kritikát
  • Negatív tulajdonságok.: (4 minimum)
  • - Néha Lusta
  • - Ideges vagyok (Néha)
  • - Szerintem ennyi.
Edited by leventehun
  • Like 1
  • Zavaros 1

• Szuperadmin

Hali. Elég rövidke lap lett, a formázáson is lenne mit módosíts. 

UI: Fórumon az IG név használata kötelező. (Adminként kötelességed a fórumot is moderálni, ha a fórumszabályzattal nem vagy tisztába, akkor azt is olvasgasd át, szintúgy a ts szabályzatot)

• Like 1

• 4 weeks later...
  • Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.