Jump to content

Jessica White jelentkezése

Marciboss

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Hogy hívnak?
< Olcsák Marcell >
Mikor születtél?
< 2007. 02 .05>
Mondj pár szót az aktivitásodról!

(mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?)
< naponta 5-6 óra vagy annál több. >
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen, melyikben?
< más szerveren voltam a rendőrség tagja egészen hadnagy-ig jutottam, de a szerver bezárt és ott kellett hagynom a pd-t. albán maffiában is volt szerepem. Ezen a szerveren még nem voltam frakcióban >

Miért ezt a frakciót választottad?

< nagyon szeretem a rendőrség munkáit illetve ez is áll hozzám nagyon közel tapasztalat ügyileg >
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és működő mikrofonnal?

(igen, vagy nem?)
<Igen >
Mutatkozz be pár mondatban: hobbid, tanulmányaid, érdeklődési köröd, stb.

(minimum 5 teljes mondatban!!)
<Marci a nevem Magyarországon élek. 14éves vagyok nagyon szeretem a kocsikat de amik nagyon megfognak azok a motorsportok. Jelenleg általánosban tanulok egy faluban. Hobbim nagyon nincsen. Kedves vagyok, de hamar tudok ideges lenni, csendes gyerek vagyok. >

Csatolj képet az UCP-dről!

(AJ-k, banjaid, játszott perceid)

< https://imgur.com/a/e8LMjzY >

IC Rész

Jelentkező neve:
<Jessica White >
 Jelentkező születési helye, ideje:
< 1988. 06. 01. Los Santos>
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
< Emma William >
 Jelentkező apjának neve:
< James White >
 Előző munkahelye(i):

< buszsofőr- sofőr, fémfeldolgozó >

Rendelkezel jogosítvánnyal?
< Igen >
 Mit gondol az együttműködésről a kollégák között, milyen szerepe van? (3-4 mondat)
< Szerintem a csapatmunka nagyon fontos. A csapatmunka az amikor több szerverezet egybe áll és egymást segÍtik egy közös cél elérésért. A csapatmunka nagyon fontos része a munkáknak mivel a csapatmunkával megtudunk könnyÍteni sok dolgot >
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
< Jessica Whitenak Ívnak 1988. 06. 01-én születtem Los Santosban. Apám neve: James White, Anyám neve: Emma William. A mostani munkám fémfeldolgozó. kis korom óta szeretem az autókat, 2010-ben meg is szereztem az első kocsimat ami egy bmw M3 E46 volt. Nagyon sokat szoktam segÍteni az embereknek próbálok mindig kedves lenni. Hobbim a rákászát. Tanulmányaim: (8általános, Gimnázium, Rendőrségi akadémia. >

megjegyzés: úgy döntöttem hogy megpróbálom újra Írni a lapot, mivel tegnap nagyon álmosan kezdtem el Írni és csak gyorsan átszaladtam minden válaszon.

• Like 1

Szia, a lapod elég rövid lett de ami szemet szúrt nekem, hogy az aktivitásodhoz 5-6 órát irtál, nem tudom mennyire gondoltad ezt komolyan de ha esetleg megint 10-15 player lesz naponta a szerveren nem hinném hogy ennyi időt szánnál a frakcióra/szerverre .. Az  előző lapodnál mindenképpen jobb de még mindig elég rövidnek mondható, ha a lapodat még bővited egy kicsit akkor TÁMOGATOM.

• Like 1

• Szuperadmin

Kedves jelentkező!

A lapja sajnos nem nyerte el a vezetőség tetszését, így azt elutasítottuk.

Indoklás, megjegyzés:

Másik frakcióba vagy, ott is akarsz maradni. [Máskor jól fontold meg, hogy akarsz-e FK-ba jelentkezni, vagy nem, ne pedig a jelentkezésed után írj, hogy mégse akarsz jönni]

Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.