Jump to content

John Wilson jelentkezés a LSAMV-be

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Mi a neved?
- Mészáros Tamás -
Hány éves vagy?
- 13 -
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
- 3-4 órát -

Jelenlegi játszott perceid száma:

- 2000 -

Voltál-e már admin jailben és voltál-e már bannolva a szerverről? Csatolj képet az UCPdről!

- 3bfixu9.png -
Voltál-e már frakcióban? Ha igen melyikben?
- Igen voltam taxis,másik szerveren. -

Miért ezt a frakciót választanád?

-Azért mert ha valaki lerobban/defektet kap,akkor mindig jól jön egy gyors segítő kéz.Más frakciókba levő embereknek is tudnék intézni egy gyors kocsi szerelést.  -
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
- Igen -
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
- Tamásnak hívnak,Magyarországgal szomszédos országban élek,Szerbiában egy kis faluban a családommal.Hobbim az úszás és a focizás.Suli mellett szabadidőmben gépezni szoktam.MTA-n kívül,CS:GO-zni valamint Valorantozni szoktam.A sok játék mellett a suli is remekül megy. -

IC Rész

Jelentkező neve:
- John Wilson -
 Jelentkező születési helye, ideje:
- Los Santos,1986.03.27. -
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
- Jessica McCarthy-
 Jelentkező apjának neve:
- Steve Wilson -
 Előző munkahelye(i):
- Buszsofőr,Olajfinomító -
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
- A csapatmunka rendkívül fontos,mivel ha jó a csapatmunka-összhang sokkal könnyebben,zökkenőmentesen halad a munka is.A csapatmunka egy nagyon fontos tényező,mert ha nincs csapatmunka-összetartás akkor az adott ember nem tudja kiadni magábol a maximumot.Tehát egy csapatban,munkában van eggyüttműködés,csapatmunka onnantól kezdve nincsenek határok ami a teljesítméynyt illeti. -
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
-John Wilson vagyok 36 éves, 30 éve élek a városban.6 éves koromban szüleim elhunytak.Nevelőszülőkhöz kerültem.A családunk nem volt valami túl jó anyagi helyzetben.Nevelőapám autószerelőként dolgozott,hogy eltartson minket.Volt egy elég rossz állapotban lévő kocsink így az ideje nagy részében azt bütykölte,így nem volt sok ideje dolgozni.Ezért megfogadtam,hogy ha felnövök akkor autószerelőleszek,hogy tudjak segíteni nevelőapámnak.Számomra maga az autószerelés egy kihívás amely elé mindig szivesen állok.Minnél többet szerelek,annál többet tudok meg az autókról,és a szeretetem irántuk és a szenvedélyem,hogy evvel foglalkozzak egyre csak bővül.1 éve nyitottam saját autószerelőműhelyem.Nagyon büszke vagyok rá.Egy új célt tűztem magam elé,mégpedig a város legjobb autószerelője címet.A gyerekkori álmom valóra vált,így remélem hogy ez is sikerülni fog.Idővel pedig szeretném ha a fiam vinné tovább a műhelyt.   -

Rendelkezel a belépéshez szükséges összeggel?

-Igen-

Edited by John Wilson
  • Like 2

Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.