Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

George Nelson Jelentkezése az adminsegéd pozícióra.

GeorgeNelson

Ajánlott bejegyzések

• Magamról: (10-15 mondat minimum) Itt pár mondatban taglald azt, hogy mit kell rólad tudnunk. Honnan jöttél, ki vagy, milyenek a tanulmányaid stb

Győri Barnabás 13 éves vagyok.Sportolok (kézilabdázok)Egy családi házban élek Heves megyében.Szüleim elváltak és az apukámmal élek.3 testvérem van akik már jóval idősebbek nálam.Jelenleg a tesóim külön élnek.Van egy kutyám 1 Macskám.Szeretek csapatban dolgozni a barátokkal vagy akárkivel.Kitartó,jószívű ember vagyok,megbízható,határozott,

• Masszív Türelmes Ember vagyok.A kutyámat én tanítom ellátom magamat Még 13 évesen is.Önnálló vagyok egyedül megyek boltba,suliba...Mikor hazaérek az iskólából a Haverokkal szoktam együtt játszani,Nem szeretek egyedül lenni,gépezéssel edzéssel töltöm el az időmet,vagy a kutyámat tanítom.Nem szeretek egyedül játszani.Szeretek RP-zni.Megjelentem más szervereken is.3 éve játszok Mta szervereken. >

• Magamról a játékban: (5-10 mondat minimum) Itt a játékban elért eredményeidre vagyunk kíváncsiak. Milyen posztokat töltöttél be idáig frakciók életében.  Milyen IC dolgokkal büszkélkedhetsz a szerveren. Akár ezen, vagy másik szerveren.

George Nelson vagyok.Los Santosban élek.Több mint 4000 játszott percem van.

Egy BMW X5-el járom az utcákat.Volt egy ladám de eladtam 20 ezer dollár-ért.

Jelenleg az OMSZ-ben dolgozom Gépjárművezetőként Pár napja.

Az OMSZ-ben már sokat segítettem és tanultam a társaimtól.

IC Nagyon sokat segítettem embereknek és segítettem nekik.

Nagyon sok emberrel megbarátkoztam így Nagyra nőtt a barátságom az emberekkel IC.

Jártam az utcákat és ha valami olyat láttam amit nem kellet volna akkor egyből szóltam egy adminnak.

• Hányszor voltál admin jailben? Miért, és mennyi időre? Csatolj képet az UCP-dről!

https://imgur.com/a/3pFhpsB

(Ezek mind meg lettek beszélve.)

• Hányszor voltál banolva? Miért és mennyi időre? Csatolj képet az UCP-dről!

https://imgur.com/a/3pFhpsB

Szerinted mi egy adminisztrátor és egy adminsegéd feladata?: Alaposan fejtsd ki.

Szerintem egy adminsegéd feladata az,hogy segítse az adminokat,Ne jöjjenek felesleges pm-ek és ne kelljen az adminoknak olyan kérdésre hogy pl:Hogy kell leggugolni.Hanem ezt az adminsegédek megválaszolják.

ők erre vannak hogy alap kérdéseket megválaszoljanak.

• Aktivitási idő.

7-9 óra.//iskolai idő:3-5 óra.

• Mi a véleményed a csapatmunkáról? Alaposan fejtsd ki.

Nagyon jó dolog hiszen együtt/közösen mindet el lehet érni.Erősíti a kapcsolatot a barátok között.Összetartó lesz a "csapat"/"társaság"

• Miért pont téged válasszunk?

Úgy érzem elegendő tisztelettel,és tudással rendelkezem.

A több mint 4000 perc alatt sok mindent kitapasztaltam.

szerintem az adminok sok pm-et kapnak így szeretnék nekik segíteni.

Türelmes vagyok,és szívesen segítek kezdőknek vagy aki nem ért valamit pl.ha be kell tanítani egy kezdőt szívesen segítek.

• Miért jelentkeztél adminsegédnek?

Úgy érzem az adminoknak sok a pm.én ezen változtatni szeretnék.Főleg sok az olyan pm amiket az adminsegédek is megbírnak válaszolni ilyen alap kérdéseket.

Én szeretek válaszolni embereknek és betanítani őket.

• Pozitív tulajdonságok.: (4 minimum)

-Kitartó

-Türelmes

-Segítőkész

-Jószívű

-Határozott

-Bátor

• Negatív tulajdonságok.: (4 minimum)

-Ragazkodok a véleményemhez

-Kicsit lusta vagyok

-nem szeretek tanulni de ahoz képest nem vagyok rossz tanuló

-Kicsi nagyképű

Edited by GeorgeNelson
  • Zavaros 1

Szia!
Már az elején kiszúrta a szememet az,hogy a bemutatkozásnál csomó helyen felesleges nagy betű,pont van.Sok mondatot összetudsz szedni egyé.Elég csak egy vesszőt használnod,mert gondolom azért raktál rá mindig pontot,hiszen nem volt ötleted mit írj magadról 10-15 mondatban.
A formázást alakíthatnád kicsit,mert csak a kötelező pontokból kiszedted,majd a középre mutató kis segédletet benyomtad,majd aláírkáltad.A bal oldalon lévő pontokat se törölted ki.Több színt,és betűtipust rakhatnál be a lapodba.
Egyelőre a döntésem

NEM TÁMOGATOM

Matteo De Castello

@ tarajos.

• Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2019.08.17.-én 19:00-kor vagy  2019.08.18.-án 19:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. (ts.nextgamingrp.com)

Megjegyzés:  Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhatsz, kérjük jelezz vissza privát üzenetben vagy hozzászólásban, hogy melyik időpontot választod. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot.

• Köszi 1

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.