Jump to content

Aaron Chin, LSAMV Jelentkezési lapja.

Diamondconor

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Mi a neved?
- Jakab Tamás -
Hány éves vagy?
- 14 -
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
- 3-4 -

Jelenlegi játszott perceid száma:

- 18961 -

Voltál-e már admin jailben és voltál-e már bannolva a szerverről? Csatolj képet az UCPdről!

- https://imgur.com/a/5ppnKeW -
Voltál-e már frakcióban? Ha igen melyikben?
- Igen voltam, kétszer taxi, egyszer szerelő, és egyszer rendőrség. -

Miért ezt a frakciót választanád?

- Újra szeretnék szerelős lenni. -
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
- TeamSpeak3 applikációval rendelkezem, viszont mikrofonnal nem. -
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
- Jakab Tamásnak hívnak, jelenleg a 14.-edik esztendőmben járok. Tanulmányaim jelenleg a Széchényi István ált. iskolában végzem, 8. osztályos diákként. Szabadidőmben legtöbbször motorozok, vagy pedig a SeeMTA V3 szerverén lopom a napot. Aktívan sportolok, ami annyit takar, hogy hetente kétszer járok úszni, illetve focizni. Az előbbit 12 éves korom óta űzöm, míg az utóbbit 9 éves korom óta.-

IC Rész

Jelentkező neve:
- Aaron Chin -
 Jelentkező születési helye, ideje:
- Los Santos, 2001.04.11 -
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
- Liona Chin -
 Jelentkező apjának neve:
- Aaron Monroe -
 Előző munkahelye(i):
- Taxi, Szerelő, Rendőrség -
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
- Úgy gondolom, hogy a csapatmunka egy elengedhetetlen eleme egy sikeres vállalkozásnak. A csapatmunkára és a csapatmunkával való kompatibilitásra az élet minden területén szüksége van az embernek. Amennyiben bármilyen emberi csoportból hiányzik a csapatmunka, legyen az vállalkozás, baráti társaság, rendvédelmi szervezet, akkor az adott csoport rengeteg akadálynál elfog akadni. -
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
-Aaron Chin a becses nevem, 2001.04.11-én láttam meg a napvilágot a Los Santos-i kórházban. A gyermekkoromat a Los Santos Belview út 3. szám alatt töltöttem el a családommal, ám mikor 19 éves koromban édesanyám elhalálozott, akkor kirepültem a családiházból, majd dolgozni kezdtem. Későbbiekben megörököltem a családi garázs, mint a család legfiatalabb szülött gyermeke. Egész életemben érdekelt az autószerelés, ennek értelmében a San Fierro-i Szakiskolában az autóvillamossági szakot választottam, ahol az autó szerelés minden fortélyát elsajátítottam, illetve az autók minden egyes porcikáját megismertem. Mai napig rendszeresen bütykölöm az autóim, ezáltal tovább s tovább képzem magam a szakmában. Fiatal koromban mindig kiközösítettek az autók iránti szeretetem miatt, s csak otthon a garázsunkban tudtam megnyugvásra, s szerető kezekre találni. Világ életemben próbáltam együttmüködő lenni embertársaimmal, annak ellenére is, hogy nem tekintettek rám igazi emberként. Kiskorom óta egy olyan társaságot keresek, ahol szintén az autók szerelmesei vannak, s úgy tűnik, hogy ezeket a LSAMV cégen belül megtalálhatom.  -

Edited by Diamondconor
  • Like 1

• Szuperadmin

Kedves jelentkező!

Megkaptuk a jelentkezését, és a döntésünk a következő: Jelentkezését elfogadjuk! 

Tegyünk egy próbát TeamSpeak meghallgatáson. 

A meghallgatás időpontjáért keress fel fórumon privát üzenet formályában.

• Like 1

Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.