Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Thomas Cartwright jelentkezése az autómentőkhöz

Thomas

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Mi a neved?
< Kaszala Norbert >
Hány éves vagy?
< 15 >
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
< 3 >
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen melyikben?
< Nem >
Miért ezt a frakciót választanád?
< Láttam hogy ez a frakció kicsit inaktív, és én mindig ott tudnék lenni
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
< Igen >
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
< Kaszala Norbertnek hívnak, Nagykőrösön élek, rendészeti szakon tanulok a nagykőrösi Arany János Református Gimnázium-Szakgimnáziumés Kollégiumban. Lassan három éve játszok játékokkal és nem olyan rég találtam rá erre az rp szerverre. Általában a barátaimmal szoktam játszani különböző játékokat. >

IC Rész
Jelentkező neve:
< Thomas Cartwright >
 Jelentkező születési helye, ideje:
< 1988.01.24, Los Santos >
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
< Margareth Wilhelmy >
 Jelentkező apjának neve:
< James Cartwright >
 Előző munkahelye(i):
<  Vizimentő, Pizzafutár >
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
< Egy csapatban az együttműködés és az összetartás az nagyon fontos. Ezek nélkül szerintem egy cég se működhet olyan jól. Én azt gondolom magamról, hogy eléggé jól tudok csapatban dolgozni. >
-  Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
< Thomas Cartwright vagyok, 31 éves, 4 testvérem van Donald, Chris, William és George. Los Santos-ban születtem 1988 Január 24.-én. Sikeresen elvégeztem az általános iskolát, gimnáziumot majd Autószerelői Főiskolát végeztem. Eddig vízimentőként és pizzafutárként dolgoztam, hiszen nem találtam még megfelelő munkahelyet. Láttam ezt a lehetőséget, hogy itt talán eltudnék helyezkedni, hiszen ezt tanultam. A családomban az apukám autószerelő volt, csak sajnos hamar meghalt és nem tudtam. Gyorsan hozok jó döntéseket és precízen elvégzem a munkám. >

Edited by b00sted_animal

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.