Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Marein Canwey jelentkezése

Trevor Smitt

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Mi a neved?
- Attila -
Hány éves vagy?
- 15  -
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
- 4 5 órát -
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen melyikben?
< Fly >

Miért ezt a frakciót választanád?

< Nagyon szeretnék egy jó közösségben dolgozni és nagyon érdekel az ilyen munkalehetőség>
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
< igen rendelkezek>
Mesélj magadról pár mondatban! ( MINIMUM 5-6 kerek magyar mondat. )
< Attila vagyok 15 éves Romániában élek szabadidőmet inkább a számítógép előtt töltőm .Nagyon rég jácom mta és és ez a szerver nagyon teccik.A hobbim az foci.10 osztályos tanulo vagyok. Egy kisebb gazdagságot vezetőnk a szőleimmel>

IC Rész

Jelentkező neve:
- Marwin Canwey-
 Jelentkező születési helye, ideje:
- 1987 november 24 San Fiero-
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
- Elizabet Luyy -
 Jelentkező apjának neve:
- Fernand Kolmen -
 Előző munkahelye(i):
- Vízimentő -
 Mi a véleménye a csapat munkáról? (3-4 mondat)
- A csapatmunka csak akkor csapatmunka ha segítőnk egymásnak és megbeszéljük a problémáinkat.Egy jó közösségben dolgozni önbizalom is kell és a csapatmunka szellemének felfogása -
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
- Marwin Canwey 1987 november 24 .2001 ben kiöltöztem a Városba a családomal.2005 ben megnyílt édesapám első autószerelő műhelye , nagyon sókat tanultam tőle és mai napiig büszke vagyok erre.Szerettem volna más szakmát is ki tanulni és egy  villanyszerelő iskolába mentem.Nagyon sikeres volt ez az iskola.2014 ben egy balesetet szenvedtem és nem tudtam folytatni a szakmám ,igy visszaszorultam szüleimhez.Nagyon sokat segítettem édesapámnak és úgy érzem hogy egy nagyobb válalatnál is ki tudom próbálni magam.Ara kérem a bizottságot hogy szíveskedjen fontolóra veni a jelentkezési lapomat.Köszönőm-

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.