Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Pietro di Martini - Camorra pályázata

Pietro di Martini

Ajánlott bejegyzések

Camorra                       

Történet: 
Az első maffia a 19. század során alakult ki Szicíliában, Olaszországban. Olasz rendőrségi vélemények szerint manapság valójában nem egy maffiáról, 
hanem maffiákról beszélhetünk, mivel több helyi szervezésű maffiacsoport jött létre, amelyek külön-külön más tartományokban működnek azonkívül, 
hogy külföldre is kiterjesztették tevékenységüket.
A maffia fő bevétele különféle bűncselekményekből származik: kábítószer-kereskedelem, pénzmosás, zsarolás, rablás, prostitúció és illegális szerencsejátékok. 
A bűncselekményekből szerzett pénzt gyakran uzsorakölcsönökön keresztül kamatoztatják, vagy sokszor legális üzleti tevékenységekbe fektetik. A kriminológusok 
meghatározása szerint a maffia teljesen beleolvad a mindennapi élet számos területébe, és szervezeti felépítése, egysége nem tűnik el egy-egy vezetővel együtt.

IC szabályok: 
- Ne hirdesd hogy maffiózó vagy, maradj mindig inkognitóban. Amennyiben felfeded magad, ne is számíts a védelmünkre, 
  valamint lehetséges hogy ez a ballépés az életedbe kerül.
- Ha fegyvert szeretnél hordani, az is legyen RP-s.
- A nagy kaliber használatát általánosan mellőzzük. Kivétel a nagyobb akciók közben.
- Ha beszélni akarsz valakivel, szerezd meg a telefonszámát. Pláne ha IC testvéred, régi barátod az illető.
- A tiszteletet mindenkinek köteles vagy megadni. Csak akkor tegezhetsz valakit, ha barátod, családtagod, valamint okot 
  adott arra hogy ne tiszteld. De azért ezzel óvatosan, nehogy következményei legyenek a tiszteletlenségednek.
- Annak tudatában cselekedj, hogy minden tetted következményekkel jár. Ez rád nézve lehet pozitív vagy negatív következmény.
- Ha lecsuknak valaki, és RP-s keretek között tud nekünk szólni, megpróbáljuk kimenteni. Kivételt képeznek azok a személyek
  akik még nem tettek eleget a szervezetért.
- Mivel egy járműhöz többen kaptok kulcsot, vigyázzatok rá. Mindig megszereltetve, megtankolva hagyjátok a garázsban, 
  és NEM máshol!
- Amennyiben a szemed láttára lelövik egy társad, nem mondhatod hogy meghalt.
- Senki sem mutathatja be magát közvetlenül egy másik családtagnak, egy harmadik személynek kell megtennie azt.
- Mindig állj szolgálatára a családnak, még akkor is, ha a feleséged gyermeket szül!
- Mindig tiszteld a döntéseket!
- Légy tisztelettudó!
- Legyél elegáns!

Általános szabályok: 
- A Szerver szabályzat mindenkire vonatkozik! Be nem tartásából következő AdminJail leaderi kérésre duplázható.
- A frakció szabályzatának megszegése esetén súlyosságától függően büntetésben részesülsz.
- AdminJailbe kerülés esetén köteles vagy ezt jelezni valamelyik leader felé!
- A frakció nem átjáróház!
- Ha kilépsz vagy kirúgnak köteles vagy leadni a kulcsokat, valamint lecsatlakozni a rádió frekvenciánkról! 
- A frakciónak nem célja a DM! Keress más megoldást!
- Beajánlásra van lehetőség. Ebben az esetben felelősséggel tartozol a beajánlottadért, valamint nem kivételezünk vele és 
  a TGF rendszer alól sem kivétel. Az Ő hibája könnyen az életedbe kerülhet.
- A tagfelvételed kezdetén karaktertörténetet kell írnod. (Ebbe kerüljön bele, hogy hogyan kerültél kapcsolatba velünk. 
  Idegen voltál, vagy valaki rokona, ismerőse stb. Legyél kreatív, az jó pont.)
- Ne utalj rangemelésre! A frakció teljesítmény centrikus. Rangot akkor kapsz ha úgy látjuk megérdemled.
- Az aktivitást nem nézzük. Egészen addig míg elég szerepet vállalsz a frakció életében.

Rang: 
1. Capo Crimine - a Don, a család feje. Főbb döntéseket hoz, irányítja a frakciót.
https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/skins/56366-vitos-white-and-black-made-man-suit-from-mafia-ii.html
2. Consigliere - tanácsadó, közvetítő a családon belül és családok között. A Don legfőbb és legmegbízhatóbb embere, tanácsokkal látja el és segít neki.
https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/skins/56416-henry-tomasino-from-mafia-ii.html  
3. Capo Bastone - az alvezér, második a rangsorban. A kapitányoknak közvetíti a Don döntéseit. A Don távollétében átveszi a helyét.
https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/skins/39338-boss-mafii-dlya-sa.html
5. Caporegime - kapitány, aki körülbelül tíz vagy több katonából álló legénységet irányít. A katonákért felel.
https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/skins/34579-prohozhiy-iz-mafia-2-v2.html
6. Sgarrista vagy Soldato - katona, befutott ember a maffia tagja, aki a napi üzleti tevékenységért felel. A kapitány utasításait hajtja végre.
https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/skins/56274-marty-from-mafia-ii.html
7. Picciotto - végrehajtó, kis ember alacsony rangú tag, aki a piszkos munkát végzi. Éttermi munkákat, takarításokat végez.
Civil skin

IC: 

A nevem Pietro di Martini. Elég fiatalon léptem a nem feltétlen tiszta útra. Ez annak tudható be, hogy Nápoly egyik roszabb környékén nevelkedtem, illetve Apám a camorra tagja volt. Az első bolti lopásom 12 évesen volt. Mikor idősebb lettem én is csatlakoztam a camorrához, mivel mint említettem az édesapám tagvolt nem volt olyan nehéz bekerülnöm. Eleinte csak piti kisrétű munkákat kaptam, de ahogy telt az idő egyre fentebb és fentebb másztam a ranglistán. Komolyabb munkákat kaptam aztán csapatom lett aztán már a csapatom tagjainak is csapata lett. Elég fontos szerepet töltöttem be a szervezetben. 2015-ben egy félre sikerült akció lövöldözésbe torkolott a rendvédelmi szervekkel és apám életét vesztette. Nehezen dolgoztam fel a gyászt, de mára csak annyi maradt meg belőle, hogy még jobban utálom a rendőröket, mint előtte. Édesanyám mindig szerető gondoskodó és támogató volt bármit csináltam ő mindig ott volt velem jóban rosszban sajnos tavaly ősszel ő is elhagyott minket. Nekem már semmi maradásom nem volt Nápolyban a camorra pedig terjeszkedni akart. Így jött a lehetőség, hogy engem és pár megbízható társamat Los Santosba küldenek, mi pedig éltünk a lehetőséggel.

OOC:

Varga Krisztiánnak hívnak 18 éves vagyok és jelenleg középiskolában tanulok. Nem tudom pontosan mióta rpzem régen samp szervereken kezdtem aztán jöttünk át mta-ra. Ha jól emlékszem még a v1 es see mta-n is játszottam, szóval fogalmam sincs de 5 éve biztos megvan. Alapvetően érdekelnek a maffiával kapcsolatos dolgok, rengeteg sorozatot néztem a témában és nemrég egy a magyar szervezett bűnözésről szóló könyvet is olvastam. Sokszor voltam illegál frakció tagja. Volt ahol nagyobb hatalomra tettem szert volt ahol nem. Úgy gondolom alkalmas lennék leadernek, mivel a lehető legérettebb és lehfelelősség teljesebben próbálnám irányítani a csapatot. 

Autók: 

Pony
Bmw m5 (esetleg 2)
bmw e60
mercedes g65
sanchez 2x

Hq: 

A hely megvan a mapolás készül.

Célok: 
Egy igényesen rpzni tudó jó kis baráti társaság létrehozása.
befolyás szerzése
Együttműködés más szervezetekkel

Kiket hoznék? 

Egy haverom biztos, egy pedig 80%, de szoros kapcsolatot ápolunk az oroszokkal. (le lett IC-zve)

Edited by varga001

Szia! Egy nagyon-nagyon szép lapot készitetél és még egy helyen sem láttam ilyen fórmában pályázatot,de ami nekem nem jön be hogy, nincsenek bandák és megint egy maffia (Azt hozzá teném ,hogy maffiákba is szeretek lenni meg most pont valameik maffiába szeretnék bekerülni,de egy-két banda akkor is kell) ennek ellenére én TÁMOGATOM!

Edited by Jessica_Leez
  • Köszi 1

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.