Jump to content

Jelentkezés rendőrnek.

Ajánlott bejegyzések

14056ccb9b0b30c9a69b38a7ded7e230.png

OOC RÉSZ

Hogy hívnak?
< Cser Attila >
Mikor születtél?
< 1988 >
Mondj pár szót magadról(hobbid, sport, stb), az aktivitásodról!
< Pécsen lakom egy csöndes családi házas részén. Hétfő-től-szombat-ig álltalába mindig dolgozok ezért ilyenkor csak munka után 20 óra körül szoktam feljönni a szerverre. Egyedül a vasárnap-om a szabad. Ilyenkor viszont a ház körüli munkákkal megy el a délelőttöm. Ezért ilyenkor is csak legkorábban kora délután szoktam lenni a szerveren. Van egy kutyám és egy macskám. A kutyám ha van időm mindig elviszem sétálni esténkét. Esténként a szabadidőmet  a gép előtt szoktam tölteni. 

Aktivitásom hétköznap 2-3 óra hétvégén akár 4-5 óra is.  >
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen, melyikben?
< Legál részen: LS-AMV- be.

Illegálba: Triád, CDS, Orosz maffia.>

Miért ezt a frakciót választottad?

< Sokat voltam már illegálba és szeretném kipróbálni a másik oldalt is. >
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és működő mikrofonnal?

(igen, vagy nem?)
< Igen mindkettő van. >

Csatolj képet az UCP-dről!

(AJ-k, banjaid, játszott perceid)

< https://kepkuldes.com/image/xGH8Dg

https://kepkuldes.com/image/xGHkc4 >

IC Rész

Jelentkező neve:
< Lucy Hamilton >
 Jelentkező születési helye, ideje:
< Nashville 2001.03.05>
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
< Leona Olsen >
 Jelentkező apjának neve:
< Ray Hamilton>
 Előző munkahelye(i):

< Csomagszállító és Olaj vállalat >

Rendelkezel jogosítvánnyal?
< Igen >
 Mit gondol az együttműködésről a kollégák között, milyen szerepe van? (3-4 mondat)
< Szerintem fontos dolog a a kollégákkal való együttműködés a sikeres munkavégzés érdekében. Sokkal egyszerűbb ha a kollégák megtalálják a közös hangot, mert ez által akár fél szavakból is megérthetik egymást. Ezzel megkönnyítve a munkájuk. >
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
< 2001-ben születtem. Nashville-ben egy farmon töltöttem a gyerekkorom. Anyám a farmon dolgozott és a testvéreimet és engem nevelt. Apám a helyi serifségen dolgozott/ még dolgozik. Két bátyám van Billy és Joe és egy nővérem Mia. Billy Anyánknak segít a farmon a gazdálkodásban. Joe és Mia pedig rendőrök a New Orleans-ban. Miután sikeresen elvégeztem a rendészeti főiskolát úgy döntöttem én is rendőrként helyezkedek el. Viszont nem akartam hogy kivételezzenek velem ezért elköltöztem messze otthonról Los Santos-ba. Azért pont Los Santos-ra esett a választásom, mert itt él a nagynéném aki Akinél amíg összeszedem magam lakhatok. Mivel nem sok pénzzel érkeztem ide  kezdetben a címkézőben majd az itteni olajvállalatnál dolgoztam. Amikor megláttam, hogy újoncokat keresnek a rendőrség állományába. Úgy döntöttem,hogy teszek egy próbát és jelentkezek. 

A folytatást még kérdéses....???  >

Edited by Rock.

Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.