Jump to content
Autós körverseny és szépségverseny ×

Adminnak jelentkezés

ShakNoel

Ajánlott bejegyzések

Shak Noel adminisztrátornak jelentkeznék!

Magamról~ 22 éves vagyok, irl nevem Kovács Barnabás, lényegében hobbim az a Cross és kajak-kenuzás, heti 3-4 edzés, Esztergomtól nem messze lakok egy kisebb városban, tanulmányaim egyetem végzettség. (hátam mögött 2 szakmával rendelkezek [asztalos/pincér])

Rólam tudni annyit kell így röviden tömören, hogy heti szinten tudok akár 24 órákat is gép előtt ülni, hogy ha kell mivel ezzel foglalkozok számítástechnika/desgin vállalása.

Én nem szeretek szankciókat osztogatni inkább azokat meg próbálom meg beszélni az illetővel, mivel a saját hibájából tanúl az ember, tartja a mondás.

Szabadidőm nagyrészét a számitógéppel tőltöm el, de van amikor ki megyünk a haverokkal egy picit motorozni! Nagyrészt MTA, CS:GO-val játszok, szeretem a csapat munkát illetve segítőkész vagyok bármilyen téren. 

Amint mondottam 3éve rpzek,ez idő alatt rengeteg tapasztalatot szereztem,mint frakció,mint admin,és egyéb posztokon!
Megismertem a legális,illegális szervek rpjeit,és tisztába vagyok (na persze nem mindennel... :D :D),azokkal a szabályokkal amik fontosak lehetnek egy adminisztrátor életeiben.
Magabiztosnak mondom magam,így hamar és gyorsan tudok döntéseket hozni igaz,néha vakmerő ugyan de meggondoltan cselekszem.
Szerintem egy admin részéről rengeteget jelent a játékosokkal való együtt működés,épp ezért egy nyílt,barátságos ember vagyok,aki szeret higgadtan,de stabilan állni a szituációkhoz!
Hobbiaim közé tartozik a motorozás és a kajak-kenu,igaz sok időt vesz el az életemből,de én úgy gondolom hogy nem akadályozná adminisztrátori "életemet"
Az adminisztrátori feladat betöltésére alkalmas lennék, és a maximumot nyújtanám.

Magamról így ennyi lenne.

Magamról a játékban

Szerveren elért dolgaim: 

See V3
9500 játszott perc
50+milliós vagyon
BMW M5 F10

3-as Admin

Double MTA

Fő Designer

2000 játszott perc

4-es Admin

Eredeti ExternalGaming (DjAlmasién)

SzuperAdmin

+ ORFK leader

Hányszor voltál admin jailben?

Hányszor voltál banolva?

ZzCNfuG.png

Szerinted mi egy adminisztrátor feladata?

Egy adminisztátor feladata elsősorban az,hogy példát mutasson a játékösközösség felé,muszáj türelmes,közösségi embernek lenni.
Feladata a játékosok segítése,illetve a szabályzatot nem betartóak játékosok szankcionálása.Még ami fontos hogy az  nem csak alap ügyekhez kell mennie hanem a játékosok kérdéseire is rendes választ kell adnia.Egy adminnak határozottnak,figyelmesnek,fegyelmezettnek és türelmesnek kell lennie és érthetően kell kifejeznie magát.Nem elhanyagolható az is,hogy minden játékost egyenrangúnak kell besorolni,független attól hogy haver,barát stb..NINCS KIVÉTELEZÉS!

Aktivitási idő.

Mint említettem az imént || Hétköznaponta 7-8 óra akár több is!  || Hétgévente akár 12-13 óra! ||

Mi a véleményed a csapatmunkáról?

Először azt hittem, hogy nem lesz egy nagy szerver és a fejlesztők meg az admin társaság olyan lesz minta  mostani externál edit és társai szerveren de ebben kellemeset csalódtam a PM-re amit küldtem 1 percen belül kaptam a válaszokat és nem negatív flegma válaszokat hanem rendesen át fogalmazott választ kaptam cserébe.

A tulajdonosi résszel még nem tudtam beszélni csak 1-2 szót, normális válaszokat kaptam tőlük is 2 kép erejére a szerveren oda fáradtak hozzám és meg tudtuk csinálni.

Miért pont téged válasszunk?

»Sokat gondolkoztam hogy mit is kellene ide pontosan írni...
Szerintem azért lennék megfelelő erre a posztra,mert tapasztalt ember vagyok,és nagyon jól kijövök az emberekkel,ebből adódóan sze. csapatban dolgozni.
Rendkívülien segítőkész embernek tartom magam,sze. segíteni embereknek,ami sokszor lemondással jár,de ha kell alázatos is tudok lenni.
Sok helyen voltam adminisztrátor,ezért magabiztosan bírálnám el a gondokat/kéréseket.
Megfontoltan tudok gondolkozni,sze. részletesen kihallgatni embereket.Ugye:"Az érme két oldala! 8)"
Jelenlegi csapatban is vannak ismerős arcok,akikkel már voltam valamilyen formában egy csapatban,ezért nagyon szívesen tudnék velük egy közösségbe "dolgozni",ezért hamar egyhangra tudnék velük jutni!

(ui~ sze. röviditése szeretem)

Miért jelentkeztél adminisztrátornak?

- Ki szeretném próbálni magam ebben a pozicióban ezen a szerveren is,  és szeretnék segíteni a játékosoknak illetve az adminisztrátorok munkáját a szerveren!
- Már egy ideje adminisztrátor szeretnék lenni ezen a szerveren, remélhetőleg most nagyobb szerencsével járok!
- Kiszeretném szűrni azokat a játékosokat, akik nem ide valók ezzel megkönnyebíteni a szerver adminisztrátori csapat feladatát. 
- Szeretnék újabb célokat ki tűzni magam elé, és azokat elérni a szerveren.

Pozitív tulajdonságok:

»Pozitív:Lényegre törő
Higgadt
Vicces

Ennyit tudtam írni köszönöm szépen előre is a vissza jelzéseket! További szép napot @ShakNoel

• Köszi 1

• Tulajdonos

Kedves jelentkező!

Örömmel közöljük, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket! 

2019.08.30.-án 20:00-kor vagy  2019.08.31.-én 20:00-kor várjuk TeamSpeak 3 szerverünkön. (ts.nextgamingrp.com)

Megjegyzés:  Az alábbi időpontokból tetszés szerint választhatsz, kérjük jelezz vissza privát üzenetben vagy hozzászólásban, hogy melyik időpontot választod. Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, privát üzenetben megbeszélünk egy másik időpontot.

• Köszi 1

• Peter locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.