Jump to content

Schiller Leon jelentkezése

László

Ajánlott bejegyzések

Los Santos Autómentő Vállalat - Jelentkezési űrlap

OOC RÉSZ

Mi a neved?
- László -
Hány éves vagy?
- 15 -
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
- Napi: 3o, FK napi:2o -

Jelenlegi játszott perceid száma:

- 0 (remélem el tekintenek) -

Voltál-e már admin jailben és voltál-e már bannolva a szerverről? Csatolj képet az UCPdről!

- még nem regisztráltam, szvl nincs is.(dc-n mondtam) -
Voltál-e már frakcióban? Ha igen melyikben?
- Ezen a szerveren nem, máshol rengetegszer pl: OKF seev3, LostMC seev3 stb stb -

Miért ezt a frakciót választanád? (Minimum 2 mondatban fejtsd ki)

- Szimpatikus a leader, szeretem a szerelő RP-t. Sokat keresnek. $ Jó a közösség. -
Rendelkezel-e Discord fiókkal illetve TeamSpeak 3 klienssel?
- Igen, Igen -
Mesélj magadról pár mondatban! ( Minimum 5-6 kerek magyar mondat. )
- László vagyok 15 éves. Van 2 Mongol Sivatagi futóegerem. Imádok röplabdázni, rajzolni. Szeretek animéket nézni+horror filmeket. Kedvenc horrorom: Fúrész. Úgy gondolom, nincs nagy gond a helyesírásommal, se a modorommal.  -

IC Rész

Jelentkező neve:
- Schiller Leon -
 Jelentkező születési helye, ideje:
- Berlin 1999. 10. 30. -
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
- Yakamichi Hinata -
 Jelentkező apjának neve:
- Schiller Lion -
 Előző munkahelye(i):
- Polcfeltöltő -
 Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
- Szeretek csapatban dolgozni, úgy gondolom, hogy csapatmunka nélkül a munka, nem is munka. A nőkkel nem jövök ki túl jól, de ha megismerem őket, akkor nincs gond. Mindig is társasági ember voltam. -
 Önéletrajz (Minimum 5-6 egybefüggő és kerek, magyar mondat)
- Apám német, anyám japán volt, Berlinben születtem, és ott is éltem, míg atyám megnem halt. Anyámmal Los Santosba költöztünk, és azóta itt élünk. Teljesen hétköznapi/szerető családban nöttem fel. Nincsenek testvéreim. Gimnazista koromban érdekeltek a motorok szerelése, és el is tökéltem, hogy ezzel szeretnék foglalkozni, de ha már szerelés, akkor a motor szerelésre nincs akkora kereslet mint a alap általános gépjármű szerelésre. Ígyhát, erre esett a választás. Így kötöttem ki ide is. -

Kedves jelentkező!

Megkaptuk a jelentkezését, és a döntésünk a következő: Jelentkezését elfogadjuk! 

Kérlek, hogy privát üzenetben keress fel, és a munkapozíciót írd meg nekem (másodállás, főállás (utóbbi esetén az egyeztetés csak azután lehetséges, hogy az előző frakciódból kiléptél)).

• Laci locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.