Jump to content

LS-AMV jelentkezési lapom

Ajánlott bejegyzések

Los Santos Autómentő Vállalat - Jelentkezési űrlap

OOC RÉSZ

Mi a neved?
- fazakas ervin -
Hány éves vagy?
- 17 -
Napi hány órát tudnál fent lenni a szerveren és hány órát tudnál a frakcióra szánni?
- 3-4 -

Jelenlegi játszott perceid száma:

- 1726 -

Voltál-e már admin jailben és voltál-e már bannolva a szerverről? Csatolj képet az UCPdről!

-https://imgur.com/a/3ATxNqs -
Voltál-e már frakcióban? Ha igen melyikben?
- nem voltam még -

Miért ezt a frakciót választanád? (Minimum 2 mondatban fejtsd ki)

- azert mert szeretem az auto szerelést és szeretnék egy jo társaságba be kerülni -
Rendelkezel-e Discord fiókkal illetve TeamSpeak 3 klienssel?
- csak doscordal -
Mesélj magadról pár mondatban! ( Minimum 5-6 kerek magyar mondat. )
- hát 17 éves vagyok van 2 háziálatom és szeretem a jo csapatokat szeretem mikor szépen beszeélnek velem vagy mikor meg beszélünk valamit és sikerül -

IC Rész

Jelentkező neve:
- Jone Swace -
 Jelentkező születési helye, ideje:
- 2006.04.12 -
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
- amanda bubroba -
 Jelentkező apjának neve:
- bubroba joston -
 Előző munkahelye(i):
- autoszerelö -
 Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
- nagyon jók a csapatmunka mikor mindenki együt dolgozik és nincs veszekedés és mikor jó a társaság nem közösitenek ki sehonan -
 Önéletrajz (Minimum 5-6 egybefüggő és kerek, magyar mondat)
- en Jone Swace vagyok 24 éves vagyok las venturasban születem 178 cm vagyok és 70 kg édesapámad budroba jostonak hivják édesanyámat pedig amanda budroba szüleim be iratak egy iskolába ahol el végeztem a szakiskolát és az autoszerelöit ezért szeretnék jelentkezni az autoszerelö munkahelyre mikor 18 eves letem meg csináltam a jogsit és akor vetem kocsit szeretek adakozni kedvenc ételem a pizza -

• Szuperadmin

Kedves jelentkező!

A lapja sajnos nem nyerte el a vezetőség tetszését, így azt elutasítottuk.

Indoklás, megjegyzés:

Továbbra is rövid lap, sok helyesírási/megfogalmazási hiba.
Azt tanácsolom, hogy előbb még tapasztald ki a szervert, gyűjts tapasztalatot és utána írj frakciójelentkezést.

((Ne tegyél ki ennyi jelentkezést, elutasítás után minimum egy hetet várj mielőtt újra próbálkozol))

Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.