Jump to content

Zechariah Kegan - Laci

Zechariah_Kegan

Ajánlott bejegyzések

N_vtelen-1.png

IC/InGame neved:

< Zechariah Kegan >

A ban időpontja:

< 2022.07.31  15:29:52 >

A ban oka:

< Admin minősités, jailek sokasága >

A ban időtartama:

< 2037-07-31  15:29:52 >

Admin neve, aki bannolt:

< Laci >

Miért szeretnéd az unbant?

< Úgy gondolom az idő múltával tudtam változni, jobban meg tudom gondolni a dolgokat és szeretnék bizonyitani, hogy nekem a NG-n van a helyem. Meg bántam amiket tettem/mondtam, jobban oda figyelek az ooc stilusomra stb. Röviden, szeretnék újra játszani a szerveren, mint egy veterán játékos. >

Szia!

Ahogy régebben is írtam, a múltbeli cselekvéseid alapján nagyon nem szívesen oldjuk fel a kitiltásod, utolsó esély már nem egyszer lett eljátszva.

Ugyanakkor értékelem, hogy ennyire kitartasz amellett, hogy visszatérhess a szerverre, ennyi idő után is.

Sajnos van súlya a dolgoknak, így a következők mellett tudom elfogadni a kérelmed.

• 600 perces tanító jail, a visszarázódás és a szabályzat bevésése céljából
  • Bármilyen szankciót is kapsz, bármi miatt, azonnal visszakerül a kitiltásod, és nem lesz még egy újabb esély, még véletlenül sem
  • Nagyon oda kell figyelned a stílusodra az összes NextGaminges platformon, akár egy rossz szó, vagy nem megfelelő stílus látható Tőled, visszakerül a kitiltásod, és nem lesz még egy újabb esély, még véletlenül sem
  • Továbbá szeretnénk látni azt, hogy a szerveren minőségi időt szeretnél eltölteni: keress minél több RP lehetőséget

A feltételek adottak, ha megfelel, várunk vissza a szerverre.

Z/H

• Laci locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.