Jump to content

Gordon Fridgeral UB Kérelme.

Gordon Fridgeral

Ajánlott bejegyzések

IC/InGame neved:

< Gordon Fridgeral >

A ban időpontja:

< 2023-04-04 20:42:09 >

A ban oka:

< Folytonos toxikus és szabályellenes cselekedetek >

A ban időtartama:

< 2038-04-04 20:42:09  >

Admin neve, aki bannolt:

< Laci >

Miért szeretnéd az unbant?

< Szeretnék a barátaimmal és a szerveren is játszani.Azóta illedelmesebb lettem és megtanultam jobban RPzni.

A szabályokat is betartanám. Azóta már máshol is RPz gettem és sokat fejlődtem benne. Megbántam tetteimet.Nem fogok többet funolni/fun rpz-ni.>

Szia!

Nagyon-nagyon sok jailed van percre arányosan, lehet rekorder is vagy, ami nagyon szomorú.

Beszéltem a többi adminisztrátorral, ők úgy gondolják érdemelsz egy esélyt (én ezt nem így gondolom, ezt hozzáteszem), és a véleményüket tiszteletben tartva a következő feltételekkel megadom az UB-t:

• 200 perces tanító jail az UB fejében és a visszaszokás érdekében
  • Bármilyen nagyobb szabálytalanságért vagy szabályszegésért járó szankció esetén visszakerül a ban, azzal együtt a #nincsUB kiegészítés is bekerül a ban indoklásába
  • Elvárom hogy aktív legyél a szerveren, és szeretném megtapasztalni, hogy tudsz értékes tagja lenni a közösségnek

A bant feloldottam, a fentebb írt jailt kiosztottam, ha megfelel, várunk vissza a szerverre. Jó játékot! :)

Z/H

• Köszi 1

• Laci locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.