Jump to content

Coral Rizzo - Jelentkezése

Mate

Ajánlott bejegyzések

OOC RÉSZ

Hogy hívnak?
< Máté>
Mikor születtél?
< 2008.10.13>
Mondj pár szót magadról(hobbid, sport, stb), az aktivitásodról!
<Máténak hívnak 14 éves vagyok.
Magyarországon élek, azon belül egy kisebb városba Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyébe.
A kedvenc sportom a foci amit hobbiszinten űzök.
A hobbimhoz tartozik még a számítógépezés és a horgászás is.
Naponta 2-3 órát tudnék a frakcióra szánni.>
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen, melyikben?
< OMSZ,ORFK,Taxi,BOF>

Miért ezt a frakciót választottad?

< Régebben már tagja voltam a frakciónak, és újra van kedvem a rendvédelem munkáját végezni IC.>
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és működő mikrofonnal?

(igen, vagy nem?)
< TeamSpeak3-mal igen, mikrofonnal nem.>

Csatolj képet az UCP-dről!

(AJ-k, banjaid, játszott perceid)

< zqPJMKh.png>

yhYKrkV.png

IC Rész

Jelentkező neve:
< Coral Rizzo>
 Jelentkező születési helye, ideje:
< 1990 szeptember 24. Las Venturas. >
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
< Sophia Shah>
 Jelentkező apjának neve:
< Lorenzo Rizzo>
 Előző munkahelye(i):

< Országos Mentőszolgálat.>

Rendelkezel jogosítvánnyal?
< Természetesen.>
 Mit gondol az együttműködésről a kollégák között, milyen szerepe van? (3-4 mondat)
< A Csapatmunka egy ilyen fajta rendvédelmi szervnél elengedhetetlen. Annak érdekében hogy minden olajozottan és gördülékenyen legyen végrehajtva, mindenkinek a maximumot kell kihoznia magából. Egy jó és kitartó csapattal bármit elérhetünk.>
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
< Las Venturasban születtem, 1990 egyik hűvős,őszii napján, Bone Countyban..Van 2 testvérem akikkel nagyon jól megvagyunk. Nagyon rossz gyerek voltam, de hamar megneveltek az Iskolában. Nagyon sokat tanultam, első tanuló voltam, a 20 gyerekből. Már gyerekkorom óta érdekeltek az autók, sokan furcsáltak emiatt. csomó kis autóm volt. Mivel Red Countyban, nagyon rosszak voltak a fizetések, elköltöztünk Los Santosba, ahol még most is élek.. A szüleim, azóta visszamentek Bone Countyban. Minden héten látogatom őket.Mindig is egy törvény tisztelő ember voltam, Az Országos Mentőszolgálatnál

megtanultam mi az a tisztelet és a csapatmunka.>

Edited by Coral Rizzo

• Főadmin

Tisztelt jelentkező!

Megkaptuk a jelentkezését, a vezetőség a lap átolvasása után úgy határozott, hogy jelentkezése elfogadásra került!

((Megjegyzés: Várunk TS-en 2023.07.02 18:00-kor. Ha nem megfelelő az időpont keress fel privátban TS- időpont egyeztetésre. )

Edited by Ryder
  • Like 1

• Ryder locked this téma
  • Ryder unlocked és locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.