Jump to content

Thomas Harden jelentkezése az ORFK-hoz!

Joja

Ajánlott bejegyzések

14056ccb9b0b30c9a69b38a7ded7e230.png

OOC RÉSZ

Hogy hívnak?
Hadzsi Dániel
Mikor születtél?
2008.06.20
Mondj pár szót magadról(hobbid, sport, stb), az aktivitásodról!
Szia(sztok), Dani vagyok, 2020 elején regisztáltam a szerverre. Legfőbb hobbim az a gitározás, de

emellett Röplabdázok a sulimban. leginkább mostanába ebbe a két dologba fektetem az időm.
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen, melyikben?
Igen voltam,itt Nexten:

-OMSZ

-ORFK

-Illegálba

Miért ezt a frakciót választottad?

Hiányzik a Rendvédelem RP. Mindig is szerettem és most ezért jelentkezek.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és működő mikrofonnal?

(igen, vagy nem?)
Igen,bár nem gyakran használok TS-t.

Csatolj képet az UCP-dről!

(AJ-k, banjaid, játszott perceid)

https://pasteboard.co/3hed5ukLniVU.png

https://pasteboard.co/cMaQtojtDfrQ.png

IC Rész

Jelentkező neve:
Thomas Harden
 Jelentkező születési helye, ideje:
Miami,1988.07.21
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
Amelia Anderson
 Jelentkező apjának neve:
William Harden
 Előző munkahelye(i):

OMSZ

Rendelkezel jogosítvánnyal?
Igen
 Mit gondol az együttműködésről a kollégák között, milyen szerepe van? (3-4 mondat)
Az együttműködés fontos része ennek a munkának (is). Fontos hogy figyeljünk a másikra,dolgozzunk eggyütt a másikkal.

A kollégk közötti együttműködés szerintem flottul kell hogy menjen,ha az adott illetővel a civil életben nem is ápolunk jó kapcsolatot, legalább szolgálat közbe működjünk eggyütt,

és segítsük egymást!
 Önéletrajz (10-15 egybefüggő, kerek mondat)
A nevem Thomas Harden,35 éves vagyok édesanyám (Amelia Anderson) ápolónő volt,édesapám (William Harden) rendőrtiszt.

A szüleim 10 éve költöztek San Fierroba. Én 3 éve érkeztem hogy segítsek édesanyámnak ápolni édesapám.

Előtte Miami-ban laktam és tanultam is. Ott elvégeztem a rendőrtiszt képzést majd szakosodtam az egészségügyre. Hét éven át

szolgáltam Miami-ban majd utána ideköltöztem ahogy említettem is. Itt jelentkeztem az OMSZ-be ahol Ápolói ranggal dolgoztam hisz nincs orvosi vizsgám. Viszont hiányoltam a rendőrtiszti életet, ezért jelentkezek most önökhöz.

Remélem a lapom elnyerte a tetszésüket, és szívesen fogadnának állományukba!

• Like 1

Tisztelt jelentkező!

Megkaptuk a jelentkezését, a vezetőség a lap átolvasása után úgy határozott, hogy jelentkezése elfogadásra került!

((Megjegyzés: Várunk TS-en 2023.07.21 19:00-kor. Ha nem megfelelő az időpont keress fel privátban TS- időpont egyeztetésre. ))

• Like 1

• Ryder locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.