Jump to content

ORFK jelentkezés

Notdogo

Ajánlott bejegyzések

14056ccb9b0b30c9a69b38a7ded7e230.png

OOC RÉSZ

Hogy hívnak?
< Máté Ákos >
Mikor születtél?
< 2009.06.26 >
Mondj pár szót magadról, az aktivitásodról!
<
Máté Ákos vagyok, most épp 14 éves. Életemet Zala vármegyében élem. Van rengeteg kedvenc elfoglaltságom, amikkel szívesen töltöm az időmet. Imádok biciklizni, mert minden alkalommal új érdekességeket fedezek fel. A motorozás is az egyik nagy szerelmem, mert az az érzés, amikor száguldok az úton, egyszerűen hihetetlen. Olyan szabadságot ad, amit máshol nem találok. A focizás az egyik legmenőbb sport számomra. Imádok a pályán rohangálni, és a gólok lövése minden alkalommal örömteli érzéssel tölt el. De ami talán a legjobb a fociban, az a csapatmunka és a versenyek izgalma! Ha nem sportolok éppen, akkor a számítógép előtt lógok és átalában MTA-val játszom. Aktvitásról pár szót: Nyári szünetben 3-5 órát tudok fent lenni, tanidőben 1-2 órát tudok lenni.  >
Voltál-e már frakcióban /akár más szerveren/? Ha igen, melyikben?
< Igen voltam, OMSZ, Taxi, LSAMV. >

Miért ezt a frakciót választottad?

< Mert ki szeretném próbálni a rendvédelmi RP-t, szeretem az akciókat, szeretnék még jobban fejlődni RP-ben. >
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és működő mikrofonnal?
<
Igen, rendelkezem. >

Csatolj képet az UCP-dről!

< https://imgur.com/a/OZbrlNd >

IC Rész

Jelentkező neve:
< Ivan Boskovic >
 Jelentkező születési helye, ideje:
<
1997.07.08 >
 Jelentkező anyjának leánykori neve:
<
Magyarosi Ibolya >
 Jelentkező apjának neve:

< Luka Boskovic>
 Előző munkahelye(i):

< LS-AMV>

Rendelkezel jogosítvánnyal?
< Igen, rendelkezem. >
 Mit gondol az együttműködésről a kollégák között, milyen szerepe van?
< Az együttműködés az egyik legfontosabb a sikeres munkavégzésben és a hatékony csapatmunkában. >

Önéletrajz
< Ivan Boskovicnak hívnak, 26 éves vagyok, 1997 július 8-án születem Starigradba. Édes apámat Luka Boskovicnak és édes anyámat pedig Magyarosi Ibolyának hívják. Szüleim beírattak egy képzésre, ahol elvégeztem a Gépjármű-mechatronikai technikus tanfolyamot. Ezzel elhelyezkedtem a Los Santos-i szerelőtelepen, ott sajnos nem tudtam jól teljesíteni így jelentkeztem Taxiba. Közben elvégeztem az orvosi egyetemet, elhelyezkedtem az egészségügyben elsődleges állásként és másodlagos állásként maradtam a Los Santos-i Taxitársaságnál. Néhány hónap elteltével úgymond megszűnt az állomány, így elkezdtem járni egy Rendőrjárőr képzésre amit sikeresen elvégeztem. Jelenleg a célom, hogy sikeresen elhelyezkedjek a Rendőrség állományában. >

Edited by Ivan Boskovic

• Főadmin

Tisztelt jelentkező!

Megkaptuk a jelentkezését, a vezetőség a lap átolvasása után úgy határozott, hogy jelentkezése elfogadásra került!

((Megjegyzés: Várunk TS-en 2023.08.01 19:00-kor. Ha nem megfelelő az időpont keress fel privátban TS- időpont egyeztetésre. ))

Edited by Ryder

• Ryder locked,unlocked és locked this téma
Vendég
Ez a téma zárva van, nem lehet hozzászólni.
  • Új létrehozása...

Fontos információ

Ez a weboldal sütiket tárol a számítógépeden, a jobb böngészési élmény érdekében. A sütiket itt tudod kezelni, a weboldal böngészésével beleegyezel a sütik használatába.